Skocz do zawartości

BMW E90 LCI ŚWIATŁA RINGI - PROBLEM Z WYMIANĄ


przemekbmw3_163

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na forum lecz nigdzie nie znalazłem dokładnej odpowiedzi. Posiadam E90 z 2006 roku jednak mam lampy LCI VALEO w których pokazuje że jest przepalony RING. Jednak czasami po odpaleniu chwilę się swieci. Stąd moje pytanie czy to przepalony marker/ zarówka typu xenon ( bo ringi mam białe, takie kupiłem auto ) czy może to być coś innego. Jeśli jednak to przepalona żarówka lub marker to gdzie je znaleźć w lampie aby wymienić i jak się do tego zabrać ? Oraz czy ktoś mógłby mi pokazać przykładowy zestaw z allegro który będzie pasował ? Mam patrzeć na zestawy po lifcie tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Żeby szukać trzeba też wiedzieć czego :norty:

 

Kolego masz xenony czy nie (światła mijania) bo to ważne.

Przy Xenonach to żarówka H8 35W

Bez xenonów to żarówka W10W

 

Obie świecą na żółto. Ty masz zapewne wsadzone jakieś Led a jeśli bardzo jasno świecą to h8 HID z przetwornica.

 

Jesli masz xenony (światła mijania i długie) to ringow nie możesz używać jako dziennych bo dowodził pójdzie latac. Tylko z normalnymi, halogenowymi h8 35w masz homologacje.

Jeśli nie masz xenonów to nie możesz używać ich wogóle jako dziennych (w obu przypadkach mam na myśli PL)

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przed liftem tylko w10W w halogenowych i Bi-Xenon, po lifcie W10W w halogenowych i H8 w Bi-Xenon

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz

 

Podsumowywując mam lampy LCI halogeny czzyli bez ksenonów. A więc zarórwka H10W ? Czyli normalny marker z allegro http://allegro.pl/led-marker-12w-bmw-e90-e91-12-watt-angel-eyes-24h-i4954115742.html powinien na spokojnie pasować ? Polecacie demontować nadkole czy próbować to zrobić przez maskę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie mam e90 318d 2006r przednie lampy bez soczewek i xenonow chciałbym kupić lampy z ringami upatrzyłem na ebay dwie aukcje zastanawia mnie czy bez zadnych przeróbek będą pasowały ewentualnie proszę o pomoc w wyborze.Z góry dziękuje i niżej zamieszczam link do aukcji

 

https://www.ebay.pl/itm/Glossy-Black-06-08-BMW-E90-3-Series-4Dr-Halo-Projector-Headlights-6-LED-Fog-Lamp/302343156931?hash=item46650e74c3:g:ek8AAOSwbw1aAqgL

 

 

https://www.ebay.pl/itm/2006-2008-BMW-E90-4D-Halo-Projector-Headlights-Led-DRL-Strip-Black-SpecD-Tuning/371483999038?hash=item567e2bfb3e:g:VxUAAOSwEEBaAjl-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.