Skocz do zawartości

Bmw X5 e70 po liftingu Nawigacja, czyli co i jak?


bajdas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po przepłynieciu internetu w każdą stronę i rozmowie z wieloma osobami zdążyłem się dowiedzieć ze do wgrania mapy w BMW X5 e70 po liftingu czyli jest to końcówka 2010 roku potrzebny jest kod FSC generowany na podstawie numeru seryjnego VIN.

 

wiec jeśli kupie klucz FSC (lifetime) czyli klucz z licencja map do 2020 roku. Następnie pobiore mapy np z chomikuj lub torrentow to czy jest różnica między między Wgraniem ich na płyty DVD lub przez pamięci USB?

Czyli powiedzmy mam klucz, i pobrane mapy z torrentow to wtedy wystarczy umieścić pendrive > wpisać kod FSC w nawigacji pojazdu > pendrive 2 (lub dvd2) > pendrive 3 (lub dvd3) i to wszystko?

Ponieważ moderator Kruk naprowadzil mnie na aktualizację plików menu nawigacji.

Za kilka dni wyjeżdżam za granicę do brata zrobić nawigację dokładnie w tym modelu, bmw jest chyba z 2011 roku po liftingu, podobno jest tam CIC co nawet mówiło mi kilka osób na forum

 

Jeśli gdzieś jest błąd to poproszę o naprowadzenie mnie na poradnik lub sposób

Jeśli mogę prosić to poproszę linki do pobrania map które będa na pewno działy na tym modelu nawigacji, a także jeśli ktoś posiada polskie menu lub pliki potrzebne do aktualizacji mapy lub wszytkie możliwości lub potrzebne rzeczy, kable i inne. Z góry dzięki i proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.