Skocz do zawartości

Bmw e39 zaczela dymic


baton7H01

Rekomendowane odpowiedzi

viewtopic.php?f=72&t=117890

 

 

Panowie bardzo prosze o pomoc. Moje bmw zaczelo czasami nie rowno chodzic . przyczyna byl zawieszajacy sie jeden z wtryskow i drugi lejacy. oba byly zregenerowane i ponownie zalozlone. Auto po zalozeniu tych wtryskow palilo na dotyk. nastenego dnia juz gorzej az po miesiacu musialem ją krecic z 5 sekund, wiec postanowilem zdjac kolektor ssacy zrobic probe przelewowa i wpuscic contact spay_u w kostke od regulatora cisnieneia w pompie cr. Auto zaczelo dobrze palic , proby wyszly dobrze ale zauwazylem ze na 4 cylindrze sadzi spod wtrysku. udalo mi sie go wyjac wyczyscilem go z sadzy , wymienilem podklade i zamotowalem. i od tego momemntu auto przy wkrecaniu sie na obroty trzesie silnikiem (do 2 tys obr) i dalej jest dobrze. dzis rano zaczela dodatkowo dymic na czarno. jestem kierowca zawodowym no i niestety musialem zlozyc auto aby dojechac do pracy. panowie co podejrzewacie? nie daje mi to spokoju. sadze ze jest to lejacy wtrysk na tym 4 cylindrze. przewody od pocisnienia sa szczelne, auto nie stracilo mocy. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.