Skocz do zawartości

Stały plus do podłączenia kamerki


Pablos777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Od pewnego czasu posiadam w swoim aucie bmw e90 163 2005 kamerkę firmy black sys cf 100 na przód i tyl ze względu na to ze po osiedlu u mnie szaleje pewna pani z caritasu ( naprawdę z caritasu) co rysuje auta kluczem do drzwi. Kamerka działa wyśmienicie. Do kupiłem do niej zabezpieczenie i tam są trzy kabelki masa, plus po przekreceniu kluczyka oraz stały plus. Masę podłączyłem plus po przekreceniu podłączyłem się do zapalniczki bo tylko działa na włączonym silniku a stały plus podłączyłem ( znalazłem dodatkową kostkę w schowku) i wszystko pięknie działa ale tylko przez 5 do 10 min bo później prąd ze stałego plusa znika. Pewnie jakie zabezpieczenie czasowe. Moje pytanie brzmi skąd i gdzie się podpiąć ze stałym plusem by ciągle był tam prąd. Akumulatora nie rozładunek bo mam zabezpieczenie przed rozładowanie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kamerka działa przez 5 do 10 min po wyjęciu kluczyka i zamknięciu auta na parkingu. A tyle prądu co ona pobiera to wystarczy na parę ładnych godzin zanim zabezpieczenie się włączy. Chodzi mi tylko o działanie na parkingu podczas jazdy hula ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kamerką na noc to radziłbym uważać, bo ja niedawno swoją straciłem razem z boczną szybą.

 

Swoją drogą sam się zastanawiam nad podłączeniem takiego zasilacza do swojej nowej kamerki i bardziej myślałem, żeby się wpiąć w okolice FZD, bo z tego co widziałem na rozpiskach są tam dwie linie zasilania - jedna odłączana po zgaszeniu samochodu, druga podłączona na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.