Skocz do zawartości

750 gaśnie na wolnych obrotach


mieloon1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wyrzuciłem ostatnio gaz LPG z mojej 5.0 e32 odłączyłem węże od parownika, butle od prądu, wszystkie kable z listwy wtryskowej i podłączyłem oryginalne, wsadziłem oryginalne gumy z podciśnieniami, założyłem filtry stożkowe i auto nagle straciło na mocy, gdy odpalę auto i wcisnę gaz auto gaśnie. :mad2: Wymieniłem pompę paliwa, filtry paliwa, sprawdziłem świece na 6 cylindrach, wszystkie były zalane i czarne, wyczyściłem świece, iskra była, więc nie kupiłem nowych tylko wsadziłem stare, dalej bez zmian. Kable z jednej i z drugiej strony oraz dwie kopułki są jak nowe, z wydechu leci bardzo dużo niebieskiego dymu i strasznie śmierdzi benzyną. Brak katalizatorów. Jeden przepływomierz jest uszkodzony, a drugi w bardzo dobrym stanie, jak odłączam ten zepsuty nic się nie dzieje, a gdy odłączę ten dobry auto gaśnie. POMOCY!!!!!!!!!!!!! PILNE !!!!!!!!!!!!! :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że skoro odłączam przepływke i auto gaśnie to coś jest nie tak bo po odłączeniu jej a nawet gdyby była dobra auto chodzić powinno w trybie awaryjnym a nie gasnąć druga sprawa wymieniłem pompe paliwa była od 3,5L wsadziłem oryginalna od 5.0 i zero różnicy co jest dziwne bo powinno pójść większe ciśnienie filtry też były zapchane i wymieniłem i dalej jest lipa żaden mechanik nie wie co to może być a dzisiaj było na odwrót odpaliłem ale gdy gazu nie dodałem to gaśnie kończą już mi się pomysły wyskakują mi błędy na liczniku ale nie przetłumaczę ich bo nie wiem co to za język a co jest dziwne nie mogę go zmienić bo przycisk który za to odpowiada nie reaguje silniczek krokowy odpada skoro dostaje za bogata mieszanke to może regulatory ciśnienia paliwa ?? albo ta sonda ?? albo zmienić auto bo zaraz wymienie prawie wszystkie części i wyjdze na to ze moglem nowe kupic z salonu :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

"Jeden przepływomierz jest uszkodzony, a drugi w bardzo dobrym stanie, jak odłączam ten zepsuty nic się nie dzieje, a gdy odłączę ten dobry auto gaśnie."

Z tego co wiem to 2 przeplywomieze musza byc sprawne inaczej jeden z zedow nie bedzie chodzil.

Przy walnietych sondach samochud bedzie chodzil caly czas w tz.closed loop. Bedzie wiecej palil ale bedzie chodzil na 2 stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.