Skocz do zawartości

BMW E46 330i, Zduńska Wola WBAEN51030PC21621 PILNE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem nowym na forum i podsyłam samochód do oceny. Od razu opisze cały temacik. Oglądałem już te BMW raz i ogólne wrażenia pozytywne, lakier(czujnikiem nie sprawdzałem) ale na całym samochodzie miał dwie małe kropki rdzy i przy nadkolu z przodu na górze 3 burchle(jakby powietrzem był lakier napompowany) niewielkiej wielkości. Środek ładny, skóry niepowycierane, sama jazda czysta przyjemność, nic nie stukało nie pukało żadnych błędów na komputerze, była dzika:) Stan zawieszenia sprawdzany na stacji diagnostycznej - oceniony bardzo dobrze(mogła to być nieobiektywna ocena ponieważ to małe miasteczko, nawet sam mechanik mi tak powiedział do którego dzwoniłem potem w tej miejscowości) ogólnie BMW w najlepszym stanie jakie do tej pory oglądałem. Z tym że małe ale, już byłem zdecydowany je kupić ale zauważyłem ze była trochę zalana olejem(dwóch znajomych mówiło ze spod klawiatury ale nie byli pewnie a ja sam niestety się za dobrze nie znam).Trochę mnie to odrzuciło bo bałem się na początku ładować w duże koszta. I stąd moje pytanie a zarazem prośba, poza ocena samochodu ze zdjęć, czy jest może na forum jakaś osoby mieszkająca blisko Zduńskiej Woli, Łodzi, Zgierza i tych rejonów(lub też na trasie Warszawa-Zduńska Wola) która bardzo dobrze zna się na samochodach i byłaby w stanie pomóc mi ją obejrzeć i dobrze ocenić? (nie mogę w moim mieście znaleźć niestety żadnego mechanika który by był chętny jechać 300KM) oczywiście za jakąś opłata :) Czekam na szybką odpowiedź i wszystkich serdecznie pozdrawiam! A i dodam jeszcze jedno, dogadałem się z gościem w razie czego na inna kwotę niż z ogłoszenia a konkretnie na 22k.

 

http://allegro.pl/bmw-e46-330i-2003r-full-opcja-wyjatkowa-m-pakiet-i5001617584.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczona ta kiera jak na 300 koła...

Przyciemnione kierunki :duh: ehhh , latał nią pewnie jakiś młody gniewny....

 

Daten für die Fahrgestellnummer: WBAEN51030PC21621

Modellbezeichnung: 330I

Ausführung: Europa

Typschlüssel: EN51

E-Code: E46 (3FL)

Karosserie: touring

Lenkung: links

Türen: 5

Motor: M54 - 3,00l (170kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Orientblau Metallic (317)

Innenraum: Standardleder/schwarz (N6SW)

Produktionsdatum: 12.03.2003

Werk: Regensburg

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S411A Fensterheber elektrisch vorne/hinten Window lifts,electric,front/rear

S473A Armlehne vorne Armrest front

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A Bordcomputer On-board computer

S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S851A Sprachversion deutsch Language version German

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S167A Abgasnorm EU4 EU4 exhaust emissions standard

S226A Sportliche Fahrwerksabstimmung Sports suspension settings

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S261A Seitenairbag für Fondpassagiere Side airbags for rear passengers

S302A Alarmanlage Alarm system

S313A Aussenspiegel Anklappfunktion Fold-in outside mirror

S338A M Sportpaket II M Sports package II

S358A Klimakomfort-Frontscheibe Climate comfort windscreen

S386A Dachreling Roof railing

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S459A Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory

S464A Skisack Ski bag

S481A Sportsitz Sports seat

S493A Ablagenpaket Storage compartment package

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A Regensensor Rain sensor

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S601A TV-Funktion TV function

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S651A Radio BMW Reverse RDS Radio BMW Reverse RDS

S672A CD-Wechsler 6-fach CD changer for 6 CDs

S674A HiFi System Harman Kardon Hi-Fi System Harman Kardon

S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel

S716A Aerodynamikpaket Aerodynamics package

S724A Edition Sport

S760A Hochglanz Shadow-Line High gloss shadow line

S761A Individual Sonnenschutzverglasung Individual sunshade glazing

S772A Interieurleisten Alu Black Cube Interior moldings Alu Black Cube

S775A Dachhimmel anthrazit Headlining anthracite

S785A Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S788A BMW LM Rad Individual BMW LA wheel, Individual

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy większy ale to akurat mnie nie przeraża wolę z większym przebiegiem a żeby był autentyczny niżeli mniejszy i kręcony:) Ponawiam pytanie ? Jest ktoś chętny kto się dobrze zna ? Trasa Sokołów Podlaski-Warszawa-Zgierz-Zduńska Wola? Jak gdzieś obok to mogę zajechać. Oczywiście za dobrego specjalistę parę groszy zapłacę, myślę że byśmy się dogadali:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź PW (prywatne wiadomości) :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy większy ale to akurat mnie nie przeraża wolę z większym przebiegiem a żeby był autentyczny niżeli mniejszy i kręcony:) Ponawiam pytanie ? Jest ktoś chętny kto się dobrze zna ? Trasa Sokołów Podlaski-Warszawa-Zgierz-Zduńska Wola? Jak gdzieś obok to mogę zajechać. Oczywiście za dobrego specjalistę parę groszy zapłacę, myślę że byśmy się dogadali:)

 

 

dobry specjalista nie kosztuje parę groszy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczona ta kiera jak na 300 koła...

Przyciemnione kierunki :duh: ehhh , latał nią pewnie jakiś młody gniewny....

Delete clear coat

 

mole sądząc po nicku kolegi jest z rocznika 1994 więc sam jest młodym gniewnym który chce dorwać "mocne" auto i poszaleć po wsi ,tak jak pewnie kilku poprzedników tego auta no ale cóż skądś te wieśfilmy na youtubie się biorą :)

 

PS. akosa1994 na pewno ten koles co ci sprzedaje tak jak pisałeś nie jeździł tym autem szybko,dlatego kupil 3.0 benzyne żeby się wlec za autobusami :D no chyba że jeździł wolno bo powyzej 150 były wiry w baku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy co ma 20 lat chce katować auto i jest " młodym gniewnym " . Znam ludzi co majac 20 lat potrafią bardzo dbac o auto i docenic to ze kupili je za swoje ciężko zarobione pieniądze . Kolego vapor - nie mierz wszystkich swoja miara :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto by było przy okazji przypomnieć że właścicieli 330 i 316 obowiązują te same ograniczenia prędkości. A to że potrafimy do dozwolonej prędkości przyspieszyć dwa razy szybciej to już inna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kolego Vapor wcale sie nie uwazam za mlodego gniewnego.. wręcz bym powiedział ze troche mi to uwlacza. Owszem, jestem mlodym kierowcą, ale mlodym ktory szanuje swoje ciezko zarobione pieniadze i szuka samochodu mocniejszego (poniewaz nie lubię miec 65km pod noga), ale samochodu ktory bede szanowac i nie wariowac nim ile wlezie... Jakbym chcial czyms poszłec i zajezdzic to szukalbym czegos innego. Np e36 w 3.0. Chce samochodu ktory bedzie mi służył na spore lata;) i bede mogl nim przycisnac jak i spokojnie jechać. Prosze nie oceniac ludzi po wieku. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.