Skocz do zawartości

Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 962
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a pytałeś czy dają na to gwarancje ? i czy są jakieś dodatkowe koszty?

 

Przeczytałeś chociaż temat nie jest tego dużo było by mniej gdyby nie powtarzalny sie te same pytania.

Nie ma dodatkowych kosztów akcja jest w pełni darmowa, pod warunkiem ze przy zleceniu zaznaczysz ze maja cie informować jezeli takowe koszty by mialy sie pojawić np: problem z demontażem ukł wtryskowego

e91 LCI'10 135 KW Touring, Panorama, CIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji niestety nie ma... Jest to "Dobra Wola BMW Niemcy", Klient nie płaci za części, nie ma paragonu lub faktury.

Otrzymałem info, że w historii samochodu ma się pokazać wpis o wymianie rozrządu do 2-ch tygodni po naprawie. Kwestie rozliczeń itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem właśnie E91 318d z Auto-Premium Rzeszów. Zostałem poinformowany że akcja ma 3 warianty:

-wymiana górnego napinacza

-wymiana górnego napinacza oraz górnego łańcucha

-wymiana całego rozrządu

 

U mnie wymienili górny łańcuch i napinacz. Wg mnie silnik pracował bardzo cicho, lecz teraz jest jeszcze lepiej :P Do tego wyczyścili auto, posprawdzali płyny, ciśnienie w oponach itp. Oddałem auto w poniedziałek (16 lutego) a w środe (18 lutego) był od odbioru. Przebieg samochodu to 197 tys. km

 

PS. Żeby wymienić górny łańcuch to trzeba wyciągać silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="karolow12345"

 

PS. Żeby wymienić górny łańcuch to trzeba wyciągać silnik?

A jak kolego sobie wyobrazasz to robic jak rozrzad jest od strony sprzegla

Wg mnie minimum to odkrecenie silnika od lap I przesuniecie go maksymalnie do przodu wtedy jest dostep do gornego lancucha obowiazkowo demontaz calego podszybia

e91 LCI'10 135 KW Touring, Panorama, CIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie oddawania auta do serwisu podpisując dokument zwróćcie uwagę na pole w którym jest informacja żeby zaznaczyć że nie wyrażacie zgody na pojawienie się kosztów bez informacji, zaznaczyć to krzyżykiem i będzie po problemie, wtedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie oddawania auta do serwisu podpisując dokument zwróćcie uwagę na pole w którym jest informacja żeby zaznaczyć że nie wyrażacie zgody na pojawienie się kosztów bez informacji, zaznaczyć to krzyżykiem i będzie po problemie, wtedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze moje auto Ma 167 tysięcy i wyraźnie było słychać szuranie, że coś jest nie tak więc radze sprawdzić to nim się zerwie. Pytałem tez o to co w przypadku gdybym nie zdążył dojechać do serwisu i łańcuch by się zerwał. Pan powiedział ze wtedy nie jest tak ze wymieniają i naprawiają i wstawiaja nowy silnik, może się tak zdazyc ze tak robią aczkolwiek sprawa trwa dość długo, wtedy zamieszana jest centrala w akcje i to oni uznają bądź też nie wiec 50/50 poinformował mnie ze najczęściej pokrywają cześć kosztów naprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie czy moja bmw e91 381d 143km 8,05,2008r 171000tys zostanie przyjeta do serwisu na akcje serwisowa rozrządu bez zadnych kosztow jeśli miałem wycięty (usunięty ) dpf , nie serwisowany w aso itp??

Przecież wystarczy zadzwonić, podać Vin i zapytać czy twoje auto jest objęte akcją :duh: Przecież jak zadzwonisz i zapytasz to nikt Cię nie zabije :duh:

Zresztą gdybyś był zainteresowany tematem to byś czytał od początku i byś doczytał że jedna osoba nie miała DPF-a a auto mu zrobili, widzisz ja nie posiadam tego silnika w swoim aucie a śledzę temat od początku i krew mnie zalewa jak talie pytania ktoś zadaje :evil:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jakie ASO polecacie na śląsku

Ja polecam ASO w Mikołowie BMW Sikora, zresztą jeden z kolegów u nich robił i jest bardzo zadowolony :) pewnie nie chciało się czytać wątku.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem o Katowicach. Lecz po telefonicznej rozmowie zrezygnowałem. Jeżeli podczas wymiany rozrządu jakis element będzie uszkodzony (np pęknięty blok silnika lub coś innego) ASO musi to naprawić, inaczej nie wydadzą samochodu. W Mikołowie Panowie zmontują samochód i można robić naprawę gdzie się chce, nie po kosztach ASO :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem samochód 12 lutego (czwartek) ,dostałem informację że naprawa bedzie trwała 3godz lub 3 dni .Następnego dnia dostałem informacje że auto zostaje na wekeend i będe informowany co dalej bedzie sie działo . We wtorek telefon wymieniono napinacz i łańcuch górny ale pozostały szmery ,wieć bedą wymieniać wszystko (dwa łancuchy , dwa napinacze i zębatki ). Auto miało być gotowe dzisiaj (środa) ale zero telefonu z servisu , więc jutro pewnie zadzwonią. Najbardziej mnie wkurza że miało trwać max 3 dni a tu tydzień już czekam . Musiałem samochód pożyczyć od teścia bo w bmw servis wypożyczenie samochodu 100zł za dobę bmw 1 lub 400zł doba bmw 3. Chociaż mogli by za 50zł/24h wypożyczyć a resztę obciążyć BMW fabrykę .

Wszystko to dzieje się w bmw zdunek gdańsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.