Skocz do zawartości

Dylemat codo Alu Styling 135


EpilepE46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę kupić aluski do mojej poliftowej E46 320d wlasnie styling 135 i znalazłem takie 3km odemnie (oryginalne bmw ) tyle że jeżdzą przy piątce E60 i wszystkie są 8,5cala szerokości i mają założone opony 245/40 . Wiem że do E46 powinny być z przodu 8cali et47 a z tylu 8,5 et 50 i teraz mam do was pytanie czy te 8,5 cala zmieszczą mi się z przodu , nie bedzie problemu z ocieraniem ? czy te opony 245 nie bedą za szerokie ? . (mowa o 18")

 

Proszę o fachową rade i z góry dziękuję .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie na lato. Kupiłem je razem z autem, nie wiem jakie mają ET, ani nie wymiarów opon (zimują teraz u Szwagra), więc nie sprawdzę na już, ogólnie rzecz biorąc powinny pasować choć jazda na nich nie należy do komfortowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pamiętaj tylko, że jak w okolicy masz sporo kolein to na 245 z przodu będzie konkretnie nosić, nie dawałbym do e46 na przód więcej niż 225.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że na ten model czaje się już od dawna - sprawdzałem i na tych od e60 może być problem z et - bo parametry ma inne niż te które pakowali seryjnie do e46 - może i by weszły, jak wszystkie inne ale kwestia ocierania, dobijania, rolowania rantów ...

Ja odpuściłem puki co ale jeśli już to konkret od e46 brać - na stronie możesz sobie właściwe parametry sprawdzić.

Dodatkowo - to już estetycznie - nie do każdego koloru, nadwozia i pakietu pasują.

Do mnie okazało się że raczej średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak czytam co piszesz, ale według katalogu felg bmw to w e60 powinny być w oryginale takie:

http://felgenkatalog.auto-treff.com/

8x18 245/40R18 ET 20

8x18 245/40R18 ET 43

ET w zależności chyba czy ma napęd 4x4 czy tył. Ale każda ma 8'' a nie 8,5''.

Na tej aukcji np. jest taka. I ta wygląda na oryginał.

http://allegro.pl/oryg-bmw-18-m-pakiet-e60-xd-xi-4x4-is43-135-i4974929751.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.