Skocz do zawartości

Jaki najlepszy silnik benzynowy jest w E60


klufa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

przymierzam się do zakupu E60 w benzynce które chciałbym zagazować

tu moje pytanko-jakie silniki byście polecili w miare tanie w utrzymaniu, nadające się pod gaz itp itd

będzie to auto z początku produkcji czyli koło 2004r.

 

 

:search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:

viewtopic.php?f=73&t=117891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bdb do gazu jest M54.

Tak jest :cool2:

Pojemność to twój wybór ale najlepiej 3.0 bo mniejsze to trochę za słabe na tą budę.

Dla mnie zaczyna być już 3.0 za słabe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako użytkownicy E60 możecie mi przybliżyć koszty zwykłych czynności serwisowych jakie w ostatnim czasie musieliście zrobić w swoich buniach-konkretnie konkretna część i jej cena. Przykładowe naprawy jakie musieliście wykonac bo coś nawaliło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako użytkownicy E60 możecie mi przybliżyć koszty zwykłych czynności serwisowych jakie w ostatnim czasie musieliście zrobić w swoich buniach-konkretnie konkretna część i jej cena. Przykładowe naprawy jakie musieliście wykonac bo coś nawaliło

Jak się kolego pytasz o koszta to proponuje ci odejść od pomysłu zakupu E60.Tanio nie jest a zamienników ten samochod nie lubi.Jesli już na prawde chcesz to tematow na temat wydatków jest trochę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.