Skocz do zawartości

BMW e46 330ci++ by Tune-Soft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Najnowsze N6 podobno są tylko na jednym systemie, czyli CE6.

Działa bez zarzutów, całkiem inne menu w porównaniu do poprzednich wersji.

Przewijanie menu, odczyt z katy sd czy tez usb jest natychmiastowy. Wyglada mi na to że nie różni się tylko softem ale elektroniką (prockiem itp).

Odtwarza dużo więcej formatów audio - video. Dzwięk wydaje mi się ładniejszy, mocniejszy niski, wysoki ton.

Po wyregulowaniu radia, wzmacniacza, dżwięk jest naprawdę rewelacyjny. Opcjonalne HK, chowa się.

 

A zakupiłem u kolegi z forum JanMens

Tu masz pełny opis funkcji - strona producenta.

http://www.dynavin.com/products/n6_e46.php

Opublikowano

Fajnie fajnie, tylko brak więcej informacji o nawigacji. Jak wygląda sprawa z mapami lub ich aktualizacja.

Z modłulami temat mnie trochę szczypie. Fajnie, że można rozbudować, ale.. hmm :)

Posiada kamery parkowania? Nie ma info w specyfikacji.

Widziałem rożne navi do E46, posiadają już gotową tv + kamery do rejestracji etc, ale wiadomo chińskie..

Anroid by mi bardziej odpowiadał, aczkolwiek dam szansę temu systemowi.

Brać z Polski? Czy ściągać?

 

2,5 u nas

Opublikowano

Nawigacja w zestawie to iGO

Od firmy Dynavin mamy 30 dni od pierwszego uruchomienia na darmową aktualizację

W zestawie nie ma kamery ani nie ma wbudowanego TV

Dynavin to też jest firma chińska jeżeli ktoś mówi inaczej to kłamie :)

Dynavin zrezygnował z systemu Android bo to urządzenie jest robione przede wszystkim pod klientów z USA i Europy a nie Polski.

Bardziej zależy im na współpracy i obsłudze iphonów i ipodów

Opublikowano
Nawigacja w zestawie to iGO

Od firmy Dynavin mamy 30 dni od pierwszego uruchomienia na darmową aktualizację

W zestawie nie ma kamery ani nie ma wbudowanego TV

Dynavin to też jest firma chińska jeżeli ktoś mówi inaczej to kłamie :)

Dynavin zrezygnował z systemu Android bo to urządzenie jest robione przede wszystkim pod klientów z USA i Europy a nie Polski.

Bardziej zależy im na współpracy i obsłudze iphonów i ipodów

 

Co innego byś polecił? W podobnej jakości?

Opublikowano
Kiedyś miałem inne ale od 5 lat zajmuję się tylko Dynavinem :)
Opublikowano
  • Autor

Osobiście mogę powiedzieć że nie ma co kombinować i szukać czegoś tańszego, no chyba że używka w dobrej cenie.

Jeżeli chodzi o nowe radio polecam N6. Sporo drobnych pierdółek zostało poprawionych w porównaniu do poprzedniej wersji, co akurat mnie drażniło.

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Krótkie podsumowanie dotychczasowych prac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.