Skocz do zawartości

Problem z elektryka E39 540i


Morgan540i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z elektryka w moim e39 540i automat mianowicie: Ogólnie wszystko działa jak trzeba ale czasem dzieją się dziwne rzeczy opisze po kolei... Radio z nawigacją nie działa... świeci ale nie reaguje gdy się coś przyciska co za tym idzie nie dział multifunkcja na kierownicy. Kierownica też jak by trochę ciężej chodzi no i z tyłu światło stopu robi sobie "dyskotekę" albo świeci cały czas. Rano odpalam i jest wszystko OK pojeżdżę trochę wiadomo kilka razy do zgaszę odpalę bo wychodzę i później zaczyna wariować i nic nie działa z tego co opisałem... może to być wina czujnika pod pedałem gazu? ale dlaczego do tego nie działa radio? POMOCY? każda opinia jest dla mnie ważna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy akumulator bo stary okazał się śmieciem... ładowanie mam prawie 14 przy włączonym ksenonie radiu i nadmuchu wiec myślę że jest ok a auto dalej świruje. stop świeci się cały czas, kierownica działa ciężej,nie działa radio no i nawet gdy wyciągam kluczyk kierownica powinna iść do góry a tego nie robi. zgłupiałem.... ładnie proszę POMOCY :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,jaki miales dokladnie problem z radiem?

Co sie dzialo? Co bylo uszkodzone w tej kostce od stacyjki?

U mnie problem polega na tym, ze nie dzialaja guziki przy navi i radio. Dziala Jedynie pokrętło od głośności.

Guziki na kierownicy działają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.