Skocz do zawartości

BMW 316i E46 VIN - WBAAL11020JN42434


Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/bmw-316i-e46-klima-szyber-100-bezwyp-CID5-ID7MH7P.html#35269745a9

 

Oglądałem auto - miernikiem wychodzi ładnie, pali się check silnika na zdjęciu tego nie ma - własciciel tłumaczy że stało się to ostatnio jak jechali na jeździe próbnej i nie wie co to jest. Cena dosyć niska.

Bagażnik po otwarciu nie ma koła zapasowego do tego taki ala zielony kolor wnęki koła zapasowego oraz blachy od środka ( jak się włoży głowę do bagażnika).

https://lh3.googleusercontent.com/-pe8NPQmHtkU/TlQPBacJxhI/AAAAAAAAAss/pdw74xEZ-pw/s640/BMW%252520wymiana%252520amortyzatorow%252520tyl%252520-%252520004.jpg

AAA i po otwarciu drzwi tylna uszczelka lekko upaćkana w hmm lakierze? coś zielonego.

nie wiem czy może mieć inny kolor czy to inna kwestia. Auto zapalone na zimno nie kopciło równo pracowało przez ok 10min. wszystkie szyby działają i klima i cała elektryka.

 

Co powiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj dziury w całym. Auto kosztuje tyle co porządny telewizor czy rower i według mnie za tę cenę jest naprawdę bardzo dobre. Wnęka bagażnika wygląda tak jak powinna. Auto jak na 316i jest znakomicie wyposażone - klima, szyberdach, 4x el. szyby. Pewnie po zakupie będziesz musiał wymienić płyny, filtry, hamulce czy inne elementy eksploatacyjne, jednak nie zapominaj że auto jest taniutkie. Mi się podoba

Dodatkowym plusem są dywaniki welurowe i komplet kluczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A check od czego moze byc ? Na co zwrocic uwage ?

Przepływomierz, katalizator, sonda, czujniki wałków, nieszczelność w układzie ssącym itd. itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podpiecie pod kompa da cos ? Diagnosta raczej tego nie stwierdzi co mu dolega

Oczywiście że da, diagnosta może tylko sprawdzić czy KAT nie wycięty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie każdy się może zgodzić na podpięcie przy nim

To nie operacja na otwartym sercu, jeżeli nie ma nic do ukrycia nie widzę powodów aby ktoś był przeciw.

...... a chciałbym wkońcu zmienić auto na BMW i tył napęd.

Nie śpiesz się, może trochę funduszy dozbieraj, BMW za "małe" pieniądze może szybko Cię do marki zrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.