Skocz do zawartości

Emulator zmieniarki z allegro w E39 523i 1996r.


mus102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy tzw emulator zmieniarki co można kupić na allegro da rady podpiąć do fabrycznego radia w bmw E39 jeżeli mam kaseciaka i nie mam zmieniarki ??

np. http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-bmw-e46-e39-e38-x5-i4785602094.html

Bo na aukcji zapewniają,

A jeżeli tak to na jakiej zadzie będę mógł ją uruchamiać i przełączać między piosenkami

Nie jeździj szybciej, niż lata twój anioł stróż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć.

Ja również zastanawiam się nad podłączeniem zmieniarki do radia. I nasuwa się moje pytanie. Otóż czy ktoś z was słyszał o urządzeniu zwanym ncXus V3? Z tego co się rozglądałem po internecie zauważyłem, że montowali jest panowie do audi. Niestety o bmw nic nie znalazłem. Drugi problem jest taki, że to urządzenie jest tylko dostępne za naszymi zachodnimi granicami. Z tego co wywnioskowałem posiada ono oprócz emulatora zmieniarki, moduł BT który(moim zdaniem) mógłby łączyć się z telefonem i służyć jakoś zestaw głośnomówiący w naszym aucie.

Moja prośba więc jest taka jeżeli ktoś coś więcej wie o tym urządzeniu, gdzie można ew nabyć je w PL i ogólnie czy jest gra warta świeczki, czy lepiej podłączyć zwykły emulator.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Również podłącze się pod temat. Też zastanawiam się nad kupnem takiego emulatora, ponieważ mam już dosyc walki z oryginalną zmieniarką, a myślę, że taki emulator jest bardzo dobrą alternatywą. Dla przykładu takie coś http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-bmw-e46-e39-e38-x5-i4984712044.html. Przerabiał już ktoś może takie urządzenie? Czy po podpięciu tego trzeba odłączyc oryginalną zmieniarkę jeśli takowa jest czy może zostac? I drugie pytanie czy konieczne jest wpinanie się za radiem, czy można zainstalowac to urządzenie oczywiście po przeróbce kostek np. obok oryginalnej zmieniarki? Zależy mi po prostu na porządku w kabinie i nie chciał bym niczego wiercic przerabiac itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.