Skocz do zawartości

530i e60 '09 pasek wystaje poza rolkę napinacza paska?


kacper_WLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

coś lekko czasem popiskuje w napędzie pasowym w moim bmw ( tylko na zimnym silniku). przyglądając się dokładnie całemu mechanizmowi zauważyłem iż pasek wystaje około 2-3mm po za krawędź napinacza mechanicznego paska w stronę zderzaka(część nr 1 w reaolem)

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=ND71&mospid=50110&btnr=11_3740&hg=11&fg=18

 

czy to że pasek wystaje jest normalne? jak znaleźć popiskującą rolkę? czy wymieniać całość tj.Napinacz paska, mechaniczny + Rolka + coś jeszcze?

 

proszę o pomoc

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie obserwowalem :) obecnie trapia mnie inne problemy. Jutro poki co jade na czyszczenie ukladu paliwowego na maszynie liquy moly, chociaz to akurat nie rozwiaze jak sadze moich problemow, ale fekty podobno sa zdumiewajace.

 

Jutro zerkne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie obserwowalem :) obecnie trapia mnie inne problemy. Jutro poki co jade na czyszczenie ukladu paliwowego na maszynie liquy moly, chociaz to akurat nie rozwiaze jak sadze moich problemow, ale fekty podobno sa zdumiewajace.

 

Jutro zerkne.

 

hej

i jak efekty? co na plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygladalem sie kolu pasowemu i nie widze wyraznych ruchow osiowych, moze minimalne, a moze to tylko autosugestia.napewno nic wyraznego, gdyby bylo cos niepokojacego wyszloby podczas wymiany napinacza.

 

Hej, yy no napisalem wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygladalem sie kolu pasowemu i nie widze wyraznych ruchow osiowych, moze minimalne, a moze to tylko autosugestia.napewno nic wyraznego, gdyby bylo cos niepokojacego wyszloby podczas wymiany napinacza.

 

Hej, yy no napisalem wyżej :)

 

heheh chodziło mi o efekt czyszczenia układu paliwowego. ale juz znalazłem twój inny post i piszesz że jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.