Skocz do zawartości

E46 318Ci 2004, Iłża WBABX910X0PN76190


Rekomendowane odpowiedzi

Modellbezeichnung: 318Ci

Ausführung: Europa

Typschlüssel: BX91

E-Code: E46 (2FL)

Karosserie: Coupé

Lenkung: linki

Türen: 2

Silnik: N46 - 2,00l (110 kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Mysticblau Metallic ( A07 )

Innenraum: Stoff laserowa / anthrazit (G7AT)

Produktionsdatum: 28.07.2004

Werk: Ratyzbona

 

Kod Serienausstattung Wyposażenie standardowe

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamiczna kontrola stabilności

S520A Nebelscheinwerfer Światła przeciwmgielne

S548A Kilometertacho Przebieg skalibrowany prędkościomierza

S550A Bordcomputer Komputer pokładowy

S851A Sprachversion deutsch Język niemiecki

 

Kod Sonderausstattung Wyposażenie opcjonalne

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Wybór COP odpowiednich pojazdów

S226A Sportliche Fahrwerksabstimmung Sportowe zawieszenie ustawienia

S249A Multifunktion für Lenkrad Wielofunkcyjna kierownica koło f

S338A M Sportpaket II Pakiet M Sport II

S423A Fussmatten welurowe Dywaniki podłogowe, welur

S428A Warndreieck und Verbandstasche Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Lusterko wewnętrzne z automatyczną ogniowo

S473A Armlehne vorne Podłokietnik z przodu

S481A Sportsitz Siedzenia sportowe

S494A Sitzheizung Fahrer / Beifahrer Fotel kierowcy ogrzewanie / pasażera

S495A Dreipunktgurt u. Kopfstütze hinten Mitte 3-punktowy pas bezpieczeństwa i zagłówek, centrum tyłu

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Spryskiwacze reflektorów

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A Regensensor Czujnik deszczu

S522A Xenon-Licht Światło ksenonowe

S524A Adaptives Kurvenlicht Reflektory adaptacyjne

S534A Klimaautomatik Automatyczna klimatyzacja

S650A CD-Laufwerk Odtwarzacz CD

S661A Radio BMW firm (C43) Radio BMW firm (C43)

S710a M Lederlenkrad Kierownica skórzana M

S716A Aerodynamikpaket Pakiet Aerodynamika

S760A Hochglanz Cień-Line Wysoki połysk shadow line

S772A Interieurleisten Alu Black Cube Listew wewnętrznych Alu Black Cube

S775A Dachhimmel anthrazit Podsufitka antracyt

S785A Blinkleuchten weiss Światła białe kierunkowskazy

S788A Indywidualna BMW LM Rad BMW LA wheel, indywidualna

P7RMA Lichttechnikpaket Lekki pakiet technologiczny

L801A Länderausführung Deutschland Wersja krajowa Niemcy

S818A Batteriehauptschalter Główny wyłącznik akumulatora

S863A Händlerverzeichnis Europa Detalista katalog Europa

S879A Bordliteratur deutsch Literatura na pokładzie niemieckiego pojazdu

S8SPA Steuerung COP Jednostka sterująca COP

P972A Komfortpaket Pakiet Comfort

 

http://allegro.pl/bmw-318ci-lift-dynamic-drive-m-pakiet-i4791483054.html

 

Co widzicie? Dowiedziałem się że lakierowana była maska i wymieniona nerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możesz się przejechać obejrzeć na żywo, weź kogoś ze sobą kto będzie potrafił popatrzeć na auto pod kątem wypadkowości, poszukaj sobie w internecie jakichś warsztatów niedaleko. Jeśli kilku sztuk na żywo nie obejrzysz, nie będziesz mieć porównania i nigdy auta nie kupisz.

 

Poza tym głęboka rezerwa w aucie, wątpię czy gdziekolwiek tym dojedziesz bez tankowania, co już sporo mówi o handlarzu. Oszczędność nawet na paliwie...

Z tego co tam widać wydaje mi się że tarcze + klocki na dzień dobry musisz sobie wliczyć do budżetu napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko powinno być na CD, na klapie brakuje oznaczenia modelu. Kiera mi wygląda na obszytą ponownie, poza tym poduszka w niej dziwnie leży. Wydech modzony. No i mógł zatankować i dolać trochę płynu do spryskiwaczy :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko zdjęcia, ale nie widać na nich różnic w lakierze (zdjęcia lepsze jak z fabryki :D ) Trzeba zobaczyć na żywo, bo ten kolor tak jak srebrny jest bardzo trudny do dobrania, więc jak była malowana maska, to pewnie pociągneli całe auto. Tak własciwie powinno się zrobić, ale to tylko przypuszczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze auto z 2004 ma kaseciaka:-D Osobiscie nie spotkalem sie z takim kolorem w e46... Felga chinska jakas. Mieszek mocno wytarty. Ktos dolozyl ramki na zegarach i podstopnice ale to okurat ok:-) cena pewnie duza bo przeciez zderzaki m-pakietowe... Dokladane pewnie jak wiekszosc rzeczy. Zadzwon i zapytaj o prosta rzecz czy wszystkie szyby sa oryginalne... Swoja droga smieszy mnie ktos kto wklada w 1.8 zderzaki i mysli ze jest kozak. Przy tej mocy stary lepszy civic go zrobi na 1 lepszych swiatlach nie wspominajac o dieslopodobnych wynalazkach... Ale jedz zobacz przekonaj sie:-)
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze auto z 2004 ma kaseciaka:-D Osobiscie nie spotkalem sie z takim kolorem w e46... Felga chinska jakas. Mieszek mocno wytarty. Ktos dolozyl ramki na zegarach i podstopnice ale to okurat ok:-) cena pewnie duza bo przeciez zderzaki m-pakietowe... Dokladane pewnie jak wiekszosc rzeczy. Zadzwon i zapytaj o prosta rzecz czy wszystkie szyby sa oryginalne... Swoja droga smieszy mnie ktos kto wklada w 1.8 zderzaki i mysli ze jest kozak. Przy tej mocy stary lepszy civic go zrobi na 1 lepszych swiatlach nie wspominajac o dieslopodobnych wynalazkach... Ale jedz zobacz przekonaj sie:-)

 

Kolego, przeczytaj dokładnie rozkodowany VIN zanim namącisz komuś w głowie.

 

Co do malowania auta - wszystkie zewnętrzne listwy są w kolorze, nawet PDC. Nie wiem, czy to jest zgodne z założeniami producenta? ;) Edit: wnioskując jednak po wynikach w google'u, raczej jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to auto było by takie zajebiste jak on pisze to zakup tego auto jest w kwocie z8-9 tys euro a nie 4-4,5jak on to kupil .

 

Cos musi byc nie tak :norty:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze auto z 2004 ma kaseciaka:-D Osobiscie nie spotkalem sie z takim kolorem w e46... Felga chinska jakas. Mieszek mocno wytarty. Ktos dolozyl ramki na zegarach i podstopnice ale to okurat ok:-) cena pewnie duza bo przeciez zderzaki m-pakietowe... Dokladane pewnie jak wiekszosc rzeczy. Zadzwon i zapytaj o prosta rzecz czy wszystkie szyby sa oryginalne... Swoja droga smieszy mnie ktos kto wklada w 1.8 zderzaki i mysli ze jest kozak. Przy tej mocy stary lepszy civic go zrobi na 1 lepszych swiatlach nie wspominajac o dieslopodobnych wynalazkach... Ale jedz zobacz przekonaj sie:-)

 

Kolego, przeczytaj dokładnie rozkodowany VIN zanim namącisz komuś w głowie.

 

Co do malowania auta - wszystkie zewnętrzne listwy są w kolorze, nawet PDC. Nie wiem, czy to jest zgodne z założeniami producenta? ;) Edit: wnioskując jednak po wynikach w google'u, raczej jest ok.

 

Przeciez pisze w vinie ze radio cd a nie kaseciak. Ma M-Sport oryginalnie wyszedl taki z fabryki:-) Mysticblau w e46 nie widzialem na zywo serio. Moc jest moca sportowy charakter auta do czegos zobowiazuje...Ja osobiscie nie wlozylbym np 18 alu do 318 Ci tylko dla samego efektu...

P. S Wedlug Vinu Beti ma zwykle ksenony a w opisie sa xenon dynamic czyli skretne dobrze wiedze Edek? :-)

Nerka myslicie ze ori preformance?

Czekam na dokladne zdjecia silnika.

ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O CD pisałem w swoim pierwszym poście w tym wątku. O ksenonach niech ktoś mądrzejszy się wypowie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Faktycznie w 318i, czy tam 1.8 jak wyżej napisane..nie pasuje m-pakiet :roll: proponuję zmienić zderzaki i progi na zwykłe a ss z m-pakietu zamienić na płaskie stołki w zwykłej szmacie, no i oczywiście wcisnąć blaszaki 15 z kołpakami, będzie ok? :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w 318i, czy tam 1.8 jak wyżej napisane..nie pasuje m-pakiet :roll: proponuję zmienić zderzaki i progi na zwykłe a ss z m-pakietu zamienić na płaskie stołki w zwykłej szmacie, no i oczywiście wcisnąć blaszaki 15 z kołpakami, będzie ok? :cool2:

No w chust nie pasuje. Typowe myslenie 1.8 zderzaki m-pakiet fela 18 lub 19 najlepiej ciemne szyby I jezdze po miescie. Ktos nieswiadomy powie wow M3:-D Tylko z tymi 4 garami troche nie brzmi jak m3...Miejmy jakis dystans. Lpg 1.8 i 4 rury z fabrycznego wydechu M tez wam by sie podobaly....? :-)

ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
M-pakiet to nie M3, ale chyba nie widzisz różnicy..tu nikt nie zrobił z tego m3, jest fabryczny m-pakiet który jest zaletą a nie wadą. Jeśli chodzi o ścisłość auto z tematu ma silnik 2.0, u siebie też rzuć okiem w dowód rejestracyjny, bo możesz się zdziwić :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-pakiet to nie M3, ale chyba nie widzisz różnicy..tu nikt nie zrobił z tego m3, jest fabryczny m-pakiet który jest zaletą a nie wadą. Jeśli chodzi o ścisłość auto z tematu ma silnik 2.0, u siebie też rzuć okiem w dowód rejestracyjny, bo możesz się zdziwić :wink:

:cool2:

 

Właśnie tak czytam ten temat i się zastanawiam, o co chodzi z tym 1.8 :mrgreen: Chyba że to jakaś alegoria, w sensie słabość i znaczek M, chociaż to też nie to ;D Jak dla mnie z m-pakietem wygląda spójnie, poza nounejmowymi felgami, a jeśli ktoś chce oszczędnie jeździć i napawa się patrząc, to co tu się czepiać silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.