Skocz do zawartości

iDrive ustawienie limitu (chyba prędkości)


friday69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj zastanawiałem się nad jedną z funkcji w iDrive. Chodzi dokładnie o ustawienie limitu (sądzę, że to ustawienie limitu prędkości).

Próbowałem ręcznie ustawić limit prędkości i zapisać zmianę. Po wejściu w "zapisz" na sekundę pokazuje się znacznik jakby zmiana została zapisana i od razu znika. To samo przy funkcji zapisz aktualną prędkość...

 

Czy działa to na innej zasadzie, czy ja coś źle robię czy może coś nie tak z elektroniką?

 

Proszę o rady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz limit prędkości np. na 50 km. i podczas jazdy gdy ją przekroczysz to na wyświetlaczu pokazuje się ten limit i dodatkowo dźwięk ostrzegawczy "gong" jak przy np. rezerwie gdy wysiadasz z auta . To tyle jeśli chodzi o tą funkcję . :lol:
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... niestety ta funkcja u mnie chyba nie działa :-/

Po ustawieniu limitu prędkości należy go zatwierdzić. "Klikając" w zapisz czy ustaw znacznik (ptaszek) pokazuje sie dosłownie na sekundę i znika, jakby system nie zapamiętał ustawionego limitu:-/

Gong nie działa, info na monitorze również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to moze opcja do zakodowania :) popatrze sie na pliku moze cos tam siedzi.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcje mozna ustawic niezaleznie od CIC mub CCC na kompie pokladowym.

 

Uwaga to dziala tylko podczas jazdy i przy szybkosci powyzej 40 km/h

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie akceptujesz tego (działa ta opcja troszke inaczej niż pozostałe opcje w idrive) ostatnio też nad tym kombinowałem ale za cholere nie wiem jak to wytłumaczyć;D mowa o navi CCC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ustawiłem na 6km/h a oto wynik :) ustawiłem 6km/h wcisnalem pokretlo i automatycznie zatwierdzilo i aktywowalo ustawienie. pliku jeszcze nie przeglądałem.

Filmik

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/th_VID_20141114_175537_zps1on6k5y9.mp4

 

Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jaka różnica? Jakie WAF? Kolega przecież pisze że mu nie działa ...

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam biznesa z idrivem i ta funkcja chodzi ale jej nie używam za często gdyż jest mało przydatna .

Jeśli u kolegi nie chodzi to dużej straty nie ma ale dociekanie dlaczego może już być ciekawe :wink:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem na 6km/h a oto wynik :) ustawiłem 6km/h wcisnalem pokretlo i automatycznie zatwierdzilo i aktywowalo ustawienie. pliku jeszcze nie przeglądałem.

Filmik

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/th_VID_20141114_175537_zps1on6k5y9.mp4

 

ok sorki doczytalem to z fnkcja hamowania nie dziala w E90 ponizej 40... a bez mozna robic co sie chce.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mi się zdaje że to co czytałeś to chodzi tylko o tempomat ale nie jestem pewny bo nie czytałem dawno instrukcji

 

 

 

 

Ja mam biznesa z idrivem i ta funkcja chodzi ale jej nie używam za często gdyż jest mało przydatna .

Jeśli u kolegi nie chodzi to dużej straty nie ma ale dociekanie dlaczego może już być ciekawe :wink:

:duh: :mrgreen: Chodzilo mi o kolegę friday69 coś źle przeczytałem :mrgreen: ja tej funkcji też nie używam, tempomat jest o wiele praktyczniejszy :cool2:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że to co czytałeś to chodzi tylko o tempomat ale nie jestem pewny bo nie czytałem dawno instrukcji

 

 

 

 

Ja mam biznesa z idrivem i ta funkcja chodzi ale jej nie używam za często gdyż jest mało przydatna .

Jeśli u kolegi nie chodzi to dużej straty nie ma ale dociekanie dlaczego może już być ciekawe :wink:

:duh: :mrgreen: Chodzilo mi o kolegę friday69 coś źle przeczytałem :mrgreen: ja tej funkcji też nie używam, tempomat jest o wiele praktyczniejszy :cool2:

 

tak tak ja tez myle z tempomatem limitu predkosci uzylem raz i mnie wkur i wylaczylem

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.