Skocz do zawartości

330xi benzyna sedan gdańsk-osowa czarny metalic


Rekomendowane odpowiedzi

Może źle się wyraziłem - nie czytam tak soczystych opisów gdzie po 2-3 pierwszych linijkach odpuszczam widząc bzdury jakie ktoś nawypisywał - tak czy siak zaczynam od zdjęć żeby wiedzieć czy w ogóle jest sens czytać cokolwiek - do oglądania to daleka droga ...

 

Kupujemy najpierw wzrokiem, chcąc nie chcąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaje...chodzi o to ,że mam do niego w... cholere drogi:/ jakies niecałe 600km wiec chciałem się kogoś poradzić zanim ruszę dupę w tyle km...:/ale jeśli facet jest nie powazny to auto też nie musi być poważne:/ prezentuje się w tym wyposażeniu całkiem dobrze, odpowie mi ktoś czy to automat??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie inaczej - jak widzę opis mPak, chromy i jasny sufit a do tego pełna opcja ...

Poza tym sam z siebie nie wszedłbym na oszłoszenie e necie jakiejkolwiek e46 w at i na pewno nie z X.

Zdobądź więcej zdjęć - to na pewno, zanim wyruszysz - oczywiście jak taki właściciel samochodu - wizjoner, cię nie przeraża.

Bo jak pisał adalbert - najczęściej "jaki opis taki własciciel i pewnie samochód też."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chce auto z x czy to jakiś problem:D?? miałem tył napęd jest fajny do zimy...zresztą zalezy kto co lubi mi zalezy ,żeby do roboty dojechać a nie źlizgać sie po zakrętach , do tego mam inne auta...

 

 

ok ale ,o jakie np zdjęcia poprosić żebyście mogli mi doradzić coz tym fantem a poza tym to manual w koncu czy at?? bo zgłupieje jak at to nawet nie chce patrzeć juz na niego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Automat.

Jeden jedyny mały detalik mi podpowiada że to wersja USA :norty: pomijam fakt że prawy przedni kierunek titan a lewy przedni zwykły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej mąki chleba chyba nie będzie :D Nim dalej w las, tym więcej drzew. Tak to własnie jest jak ktoś "cukruje" w opisie. Lepiej już nic nie pisać, niż pisać głupoty. Dlatego uważam, że po opisie można sobie wypracować pewien pogląd na temat prezentowanych samochodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.