Skocz do zawartości

E90 325i 2006 RADOM WBAVB11020VE32936


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was zna tego sprzedawcę/komis z Radomia? ( :evil: ) Komis mieści się na ul. Warszawskiej.

 

Co myślicie o igiełce perełce? :) Przeklejam dane i wyposażenie samochodu.

 

http://allegro.pl/bmw-e90-325i-218km-szwajcar-navi-xenon-skora-19-i4756711393.html

 

Model description: 325i

Market: Europa

Type: VB11

E-Code: E90

Chassis: Limousine

Steering: links

Doors: 4

Engine: N52B30O0 - 2,50l (160kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Sparkling Graphite Metallic (A22)

Upholstery: Leder Dakota/schwarz (LCSW)

Production date: 16.06.2006

Assembled in: Leipzig

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S321A

Exterieurumfänge in Wagenfarbe Exterior parts in vehicle color

S497A

Mittelarmlehne im Fond Centre armrest, rear

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S851A

Sprachversion deutsch Language version German

 

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA

Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S240A

Lenkrad Leder Airbag Leather steering wheel

S249A

Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S2ABA

BMW LM Rad Ellipsoidspeiche 162 BMW LA wheel ellipsoid spoke 162

S320A

Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S423A

Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A

Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A

Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S465A

Durchladesystem Through-loading system

S481A

Sportsitz Sports seat

S494A

Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S4ADA

Interieurleisten Alu Längsschliff fein Interior trim strips, alu, brushed, fine

S4AEA

Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable

S502A

Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S507A

Park Distance Control hinten (PDC) Park Distance Control (PDC), rear

S521A

Regensensor Rain sensor

S522A

Xenon-Licht Xenon Light

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S544A

Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. Cruise control with brake function

S609A

Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S620A

Spracheingabe Voice control

S644A

Vorbereitung Handy m. Bluetooth Preparation f mobile phone w Bluetooth

S672A

CD-Wechsler 6-fach CD changer for 6 CDs

S676A

HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system

P7RSA

Paket Comfort Package Comfort

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S896A

Tagfahrlichtschaltung Daytime driving light switch

S8SPA

Steuerung COP Control unit COP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, widziałem u tego gościa 2 auta i oba znajomi kupili sa zadowoleni. Oba były całe niemalowane itp. Gosć sprowadza głównie auta z większymi silnikami. Sprowadzaja auta z tego co pamiętam tylko ze Szwajcarii. Można spróbować i zaryzykować podjechać, aczkolwiek nie wiem na ile opłaca się sproadzić całe ładne auto ze Szwajcarii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwypadkowy, nie malowany w idealnym stanie technicznym kosztuje drugie tyle co ta i rzadko opuszcza Szwajcarię. Te i inne egzemplarze sprowadzane przez handlarzy z Radomia przyjezczają na lawetach, nawet nie potrafią tej tekturowej tablicy odpowiednio oznakować. Ten biało niebieski znaczek z prawej strony to herb kantonu Zurich i pierwsze liter na początku powinny być ZH, ale to detal. Są 3 opcje biorąc za przykład ten egzemplarz, auto ma gigantyczny przebieg, miało uszkodzenia blacharskie (być może poważne) lub bardzo skomplikowane uszkodzenia mechaniczne (głównie chodzi o silnik) Jest jeszcze czwarta opcja, te wszystkie wady występowały razem. Nie wiem co i za ile kupowali twoi znajomi, ale gdybyś to ty u nich kupował i tak napisał, byłbym skłonny uwierzyć w jednorazowy cud, podobno się zdarzają. Ja przestrzegam, bez bardzo szczegółowych i profesjonalnych oględzin nie kupować u nich "szwajcarów" robią auta na sztukę, nawet czasami niezle im to wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to racja wiem co sie ciagnieczecszwajcari bo sam kiedyś ciągłym nowe auta powypadkowe tylkonjedna to handlarze odemnie kupowali ,wszystko po mocnych dzwonach inaczej ceny były kosmiczne .

 

Ale i tak każde auto przed zakupem trzeba sprawdzić po vinie w aso bmw a dopiero potem jechać oglądać ,stacja przeglądów a droższe auto tylko aso bmw ! Inaczej wtopa murowana.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z oględzin auta. Tragedii większej nie ma. Tylne lewe drzwi szpachlowane, wskazanie miernika max 900 na nich. Reszta elementów do 100. Słupki koło tych robionych drzwi nieruszane. Lampy przednie z roku produkcji. Zawieszenie ok, tylko prawy przód do wymiany gumowych elementów. Silnik chodzi cicho, nie słychać niczego niepokojącego w pracy zaworów. Na dole misy olejowej delikatnie spocony olej - zapewne uszczelka do wymiany przy wymianie oleju - chyba ze myślicie inaczej. :) Komputer wskazał dwa drobne błędy wynikające pewnie z odłączenia akumulatora.

 

Przebieg zweryfikowany z informacjami z serwisu.

 

Będę go ostatecznie sprawdzał w sobotę, więc jeśli macie jakieś sugestie co do rzeczy do sprawdzenia, będę baaaardzo wdzięczny.

 

Dodam tylko, ze samochód wjechał do kraju 15.10, a juz 31.10 była oferta na Allegro. Chyba wiele się przez ten czas zrobić nie da w kwestii kombinacji silnikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zrezygnowałem z zakupu.

 

Za dużo rzeczy się nie zgadzało w stosunku do oferty z allegro.pl. Miał być bezwypadkowy, a jednak był szpachlowany. Listwa przy progu z jakiegoś powodu odstaje od drzwi. Miał być w super stanie technicznym, a był wyciek z misy olejowej - nie wiadomo, czy spowodowany tym, że uszczelka się zużyła czy może tym, że poprzedni właściciel wyprzedzał nim samoloty odrzutowe. :)

 

Jak ktoś lubi ryzyko, albo zna się lepiej ode mnie na mechanice, niech kupuje. :)

 

Ja wolę dopłacić, poczekać i kupić pewne auto, np. od użytkownika 320SI. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zrezygnowałem z zakupu.

 

Za dużo rzeczy się nie zgadzało w stosunku do oferty z allegro.pl. Miał być bezwypadkowy, a jednak był szpachlowany. Listwa przy progu z jakiegoś powodu odstaje od drzwi. Miał być w super stanie technicznym, a był wyciek z misy olejowej - nie wiadomo, czy spowodowany tym, że uszczelka się zużyła czy może tym, że poprzedni właściciel wyprzedzał nim samoloty odrzutowe. :)

 

Jak ktoś lubi ryzyko, albo zna się lepiej ode mnie na mechanice, niech kupuje. :)

 

Ja wolę dopłacić, poczekać i kupić pewne auto, np. od użytkownika 320SI. :)

 

 

A zapowiadało sie tak pięknie :cool2:

 

Wczoraj miałem klienta na 325 i wszystko mu sie podobało tylko nie cena :mrgreen: a ze miał do mnie 20 km to przyjechał i truł dupe :mrgreen:

Zaproponowałem mu powypadkowe po wymianie cwiartki u kolegi za19 tys ale nie chciał :cry2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, jeśli to ulica Warszawska 147 Radom, to nikomu nie polecam kupna tam auta,

jeśli macie jakiekolwiek pytania to proszę na prv, bo za dużo tu pisać,

lecz nie omieszkam w wolnej chwili opisać poczynania tych sprzedawców i komisu co co chwilę zmienia nazwę by nie obsmarowali ich kupcy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.