Skocz do zawartości

NOWY/Cieknacy plyn hamulcowy i inne...


gosu1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie. Jestem swiezakiem bo zakupilem moje pierwsze BMW. Niestety jak to bywa od razu musi byc cos nie tak. A wiec w drodze do domu od handlaza zapalily sie kontrolka od recznego i chyba trakcji( taki trojkat) na zolto, natomiast pozniej kontrolka recznego zmienila kolor na czerwona. Oslably hamulce wiec myslalem ze tylko zapowietrzone czy cus ale teraz juz wiem ze plyn gdzies ucieka. Jest mala plamka pod silnikiem oczywiscie na asfalcie i chyba za tylnym prawym kolem, ale nie jestem pewien bo troche pada a sprawa jest dosyc swieza. Jakies sugestie od czego zaczac bo jutro mam zamiar troche przy niej pogrzebac, a jestem raczej amatorem.

Nastepne kilka pytan bo troche mnie to zastanawia:

http://tinypic.com/view.php?pic=ojq93r&s=8#.VFW3AMlWJlM

Pod linkiem fotka. Pytanie moze banalne ale porownalem silnik z kumpla silnikiem niby takim samym i nie mam tych rzeczy w kolkach przy moim silniku, natomiast w miejscu akumulatora muj kumpel ma komputer a ja nic.

I teraz co to sa te dwie rzeczy w kolkach po lewej stronie silnika i gdzie szukac komputera?

Zastanawiam sie czy nie kupilem jakiedos bubla...

Dzieki za pomoc>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma swoje lata - więc przewody hamulcowe pewnie do wymiany (a lubią być "sparciałe")

Akumulator w e46 jest z tyłu (tylko najmniejsze pojemności miały z przodu) jeśli nie masz webasta to właśnie miejsce z przodu będzie puste.

 

Pytanie po co szukasz komputera? gniazdo obd masz pod kierownicą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.