Skocz do zawartości

e90 mechanizm wycieraczek


gruzinov

Rekomendowane odpowiedzi

Wymień wycieraczki, to nie jest normalne :)

Ja u siebie miałem problem z tym że wycieraczki się nie kładły do końca tzn. kładły się i podnosiły trochę. Wymieniłem przekaźnik w schowku pasażera z niebieskiego na czarny (od ogrzewania tylnej szyby) i tak jakby lepiej dociskały i zbierały i się chowają prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień wycieraczki, to nie jest normalne :)

Ja u siebie miałem problem z tym że wycieraczki się nie kładły do końca tzn. kładły się i podnosiły trochę. Wymieniłem przekaźnik w schowku pasażera z niebieskiego na czarny (od ogrzewania tylnej szyby) i tak jakby lepiej dociskały i zbierały i się chowają prawidłowo.

 

 

mi chodzi bardziej o to , ze ona nie dochodza do "konca"

tzn jest tak jak na zdjeciu pare centymetrow pasek gdzie wycieraczka nie przechodzi po calej szybie - do konca.

wymienic wymienie bo trzeba chodzi mi o fakt ze nie dochodzi do konca szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być przekaźnik u mnie też wariowały wycieraczki ale w momencie kiedy się kładły i za chwile się cofały do góry trochę, efekt taki że miałem wycieraczki na wysokości naklejki na szybie z numerem rej.

 

Wymień przekaźnik na allegro za 30-40 zł ale zanim kupisz podmień przekaźnik od ogrzewania tylnej szyby w miejsce wycieraczek wstaw. Od wycieraczek w oryginale jest niebieski a od podgrzewania szyby czarny. Zamień niebieski z czarnym i zobacz jak chodzą. Daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.