Skocz do zawartości

[E60] Moduł dostępu komfortowego


webber

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu przestał mi prawidłowo działać dostęp komfortowy w aucie. Objaw: muszę wyjąć kluczyki z kieszeni, żeby otworzyć drzwi. Pilot również działa tylko z bardzo bliska, gdzie kiedyś spokojnie mogłem z 20-30 metrów otworzyć i zamknąć samochód. Baterie w pilotach kluczyków są nowe. Ktoś może spotkał się z podobnym problemem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przestał mi prawidłowo działać dostęp komfortowy w aucie. Objaw: muszę wyjąć kluczyki z kieszeni, żeby otworzyć drzwi. Pilot również działa tylko z bardzo bliska, gdzie kiedyś spokojnie mogłem z 20-30 metrów otworzyć i zamknąć samochód. Baterie w pilotach kluczyków są nowe. Ktoś może spotkał się z podobnym problemem?

A tak moze przynajmniej rocznik byś laskawie podal -moduł DIWERSITY do sprawdzenia czy nie zamokniety,częsta przyczyna słabego zasiegu pilota. :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego moduł dostępu komfortowego a diversity to nie jest to samo :nienie:,[/quote

Sprawdziłem i zeczywiście dla e60 przy pełnym dostępie komfortowym są cztery anteny wewnętrzne ,jedna antena zewnętrzna w zderzaku lewy tył i cztery czujniki w klamkach wiec wszystkie na raz pasc nie mogły.Konkluzja- prawdopodobnie masz problem z kluczykiem-kami i ich moca nadawania.ale to moze sprawdzić jakis bardzo doswiadczony w tej materii fachowiec. :( niestety.

Jeszcze jedno odbiornik pilota zdalnego sterowania jest wbudowany w lusterko wewnętrzne i może tam tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.