Skocz do zawartości

BMW e39 czy warto kupic?


pyra

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj siedziałem trzy godziny na allegro i przegladałem "piątki". Samemu mi po głowie chodzi model 523i - 528i i musze powiedzieć że roczniki od 97 do 99 a nawet było kilka takich z 2000 były w cenach do 48 tys. więc cena jeszcze atrakcyjna. Jedyne co nie daje mi spokoju to własnie czy podołam z utrzymaniem a konkretnie z serwisem :doh: Dlaczego ja musiałem zachorować na BMW :idea: Nie mógł być to polonez :roll2: :lol:
Axel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za ot, ale mnie tez cos interesuje ze sfery czesci itp. :wink:

A mianowicie czy rozrzad w E36 moze sie sypnac?? koleszka mi mowil ze jak padnie, choc teoretycznie nie powinien to musze wylozyc 1500zł, po za tym ktory silnik jest tanszy w utrzymaniu chodzi mi o czesci 1.6, 1.8, 1.8is??

 

pozdr.

 

Słucham??? A kto dał Ci tak agwarancje ze rozrząd nie nie posypie? ASO w zyciu nie da takiej gwarancji. Nie musisz rwac lancucha... ale ten sie wyciaga, przeskakuje na zebatkach. Bajki? Przerabialem temat w Omedze 2,5 TD ( z silnikiem od BMW) Niby tez lancuch, niby nie wymienia sie? BZDURA !!!! Nawet w ASO wspominaja, że w okolicach 200 000 KM nalezy... pomysleć o rozrzadzie...

Są teorie,ze taki łancuch wytrzymuje 500 tys... Czyli praktycznie do konca zywotu silnika :)

Swoja droga, wiecie jakie "fajne" uczucie jest jak łancuch przeskoczy? :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.