Skocz do zawartości

E91 '07 320d ukradziona nawigacja problem


SpeedMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Panowie zakupiłęm 320d po kradzieży i mam problem. Mianowicie jak kupowałęm samochód to normalnie zapalał i jeździł mimo tego, że ktos wyciągnął czytnik nawigacji CCC i zamiast odpiąć wtyczki to odciął je nożem. Oszczędził tylko kabel który łączy navi z ekranem, reszta ucięta. I tak jak już pisałem auto zapalało i jeździło i nawet nie było żadnego błędu na desce.

Po przyprowadzeniu na podwórko zabrałem się za izolowanie tych kabli, ale głupi nie odpiąłem akumulatora. Kluczyk był wyciągnięty ze stacyjki żeby była ścisłość.

Kilka zaizolowałem ale jakoś nieszczęśliwie coś się zwarło i przeskoczyła iskra. Wycieraczki z przodu i z tyłu nagle zaczeły działać jak szalone i cały czas chodzi spryskiwacz, pozatym auto nie reaguje na nic. Dopiero odpinając klemę można to wyłączyć.

Pozatym jak jest podpięty pod akumulator i włożony kluczyk to komputer pokazuje mi serwis i żółte koło kierownicy z kłudką. Jak wyciągnę kluczyk to wycieraczki nadal zasówają a z okolic bezpieczników dobiega bzyczenie. Sprawdziłęm wszystkie bezpieczniki i są dobre.

Moje pytanie brzmi co mogłem zepsuć i ewentuanie co sprawdzić aby coś zdiagnozować. Zaznaczam, że auto teraz nie zapala i nic w nim nie działą prócz wycieraczek...

Za wszystkie sugestie i porady z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.