Skocz do zawartości

E39 525i naprawa po kolizji różnice w częściach


marjanhc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Jestem posiadaczem BMW E39 525i 2001 rok (wersja poliftowa), Autko uległo kolizji i ze wstępnych oględzin uszkodzone są następujące rzeczy, proszę o pomoc w dobraniu części ponieważ chcę bazować na używkach Aso odpada a nie mam zaufania do zamienników no chyba że trzeba to coś dobrego w rozsądnej cenie :)

 

1.zderzak przód złamany poniżej kratek i tutaj pytanie czy jest on w całości czy jest jakoś dzielony góra dół?

2.czym się różni wersja przed i po liftowa(oprócz halogenów)

3.chłodnica wody czy są jakieś różnice w modelu 525i przed i po liftem

4. chłodnica klimy jak wyżej

5. wzmocnienie to na którym się trzymają chłodnice

6. wentylator chłodnicy różnice ?

7.pompa wody

8 pompa wspomagania

 

Ogólnie widzę duże różnice cenowe w częściach do przed i po liftowej wersji, proszę o informację na co zwrócić uwagę, przyznam że troszkę jestem załamany listą rzeczy do wymiany bo suma będzie spora niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realoem.com/bmw/select.do

poszukaj numerów jakich potrzebujesz i szukaj używanych jak takie części chcesz,

Wersje poliftowe i przed maja więcej różnic niż tylko halogeny.

 

Najlepiej użyj linku co ci dałem i szukaj numerów do swojego samochodu to unikniesz niemiłych niespodzianek ze coś nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.