Skocz do zawartości

530d brak mocy po wymianie filtrów i oleju


bialy2005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problemik na który nie znalazłem odpowiedzi szukajac :(

 

Wczoraj wymieniłem wszystkie filtry i olej w silniku w 530d z 98r, oraz grzebałem troche podłaczajac wzmacniacz i skrzynie( odłaczylem na chwile akumulator)

 

Przed tym zabiegiem silnik chodził jak nalezy wciskał w fotele, a teraz doistał takego muła ze głowa mała.

Silnik kreci sie tylko do 2700-2800obr na postoju, rozwija maks 115km/h, przyspieszenie gorsze niż w maluchu:(

 

Dzis sprawqdzałem czy nie spadł jakis przewód od czujników, ale wszystko jest oki. Sprawdzałem też bez filtra powietrza( który kupiłem nowy boscha), filtr paliwa nowy,

 

Czy w tym silniku po wymianie filtra paliwa trezba odpowietrzac układ paliwowy czy tak jak w tds-ie sam soie odpowietrza???????

 

Moje drugie przypuszczenie to ze wywaliło jakis bład w kompie i teraz tylko reseck pomoże, ale własnie czekam na interfejs diagnostyczny i bede miał dopiero po wekendzie :(

 

Odłaczałem przepływówke i było to samo:(

NAPRAWA STEROWNIKÓW ABS BOSCH-a

Promocja dla klubowiczów 200zł :)



gg 2921736

602 888 262

LUBESLKIE okolice Łukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci podac namiary na fachwowców, skoro sam napisałeś w podpisie, że Twoja miejscowość to "wichura"? Nikt z nas chyba nie wie gdzie to jest :mrgreen: sam sobie nie chcesz pomóc :twisted2:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Objawy wskazują na włączenie się trybu awaryjnego oprogramowania silnika. Ale dlaczego - pojęcia nie mam. Myślę, że warto nie tylko skasować błedy, ale przede wszystkim zobaczyć, czego dotyczą.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.