Skocz do zawartości

E36 Coupe 1.8is "cykanie podczas jazdy"


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie jako, że jestem tutaj nowy i jeżdżę BMW (1.8is 140KM coupe rok produkcji 98) dopiero tydzień zwracam się do was o pomoc.

Mianowice wczoraj chciałem spróbować zarzucić tył auta (droga szutrowa), na drugim biegu na zakręcie wcisnąłem gaz tył trochę uciekł ale po chwili coś zaczęło piszczeć, coś jakby ocierać gdzieś pod spodem auta, odgłos ten w środku samochodu dochodzi gdzieś z okolic lewarka skrzyni biegów - biegi wchodzą normalnie nie ma najmniejszego problemu (w sumie nie ma żadnego problemu podczas jazdy).

Wystraszony tym piszczeniem wyłączyłem radio zatrzymałem się i nasłuchiwałem przez chwilę pracę silnika i skrzyni i żaden niepokojący dźwięk nie dochodził do moich uszu. Ale podczas ruszenia piszczenie znów się pojawiło (pierwsza myśl - coś z wałem), do domu miałem jakiś kilometr dojechałem a w trakcie jazdy pisk ucichnął i teraz jest tylko takie dziwne "cykanie" szybsze i wolniejsze w zależności od tego jak się kręci wał - tak mi się wydaje.

Czy ktoś może kojarzy co się mogło stać????

 

Wiem, wiem dziecinna zabawa z zarzucaniem tyłu w BMW - pierwszy i ostatni raz :shock: :| :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.