Skocz do zawartości

Napinacz łancucha 1.8is


lalus1988

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie czy w palacach da rade scisnac napinacz łancuchaz 1.8 is? pytam ponieważ zdjełem dekle i co przekręce na sucho silnikiem to co jakis czas lancuch przeskakuje zmieniajac faze rozrządu mam 2 takie napinacze i obydwa sciskam w rece bez wiekszego oporu zalewale mgo tez olejem przez ta dziórke ale to nic nie pomogło a 1 raz mam z tym silnikiem do czynienia.z ggóry dziekuje za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary łancuch jest moze pol centymetra dłuzszy od nowego zebatki byly nowe slizgi tez nowe zalozylem nowy napinacz po rozrzadzie auto zapalilo na strzała ale po okolo pol minuty zgaslo i pozniej ciezko bylo je zapalic sciagnelem dekielki okazalo sie ze 1 walek jest opozniony czyli sie przestawil sciagnelem glowice i delikatnie ukrzywilo zawor na wydechu 3 cylinder poskladalem jeszcze raz krecilem na suchu i po okolo 2 obrotach przeskakuje lancuch i dalej tlok blokuje zawór szczescie w nieszczesciu spadl mi napinacz po ponownym skrecaniu i sie rozsypal zgubilem ten pierscien co blokuje zeby tloczek nie wypadl zazalalem olejem i zalozylem załozylem bez niego spowrotem i chodzi bez zarzutu ale chodzi o to ze 1 mowi ze ciezko zdusic napinacz a inni twierdza ze mozna go bez problemu scisnac i juz sam nie wiem jak to ma wygladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.