Skocz do zawartości

Brak pamięci w Navi Profesional


skrzypusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam E91 z 2005 roku z navi profesional. Jakiś czas temu auto przeszło zmianę menu na język polski, spolszczenie zrobiona na podkładce z języka rosyjskiego. Nawigacja i inne opcje menu działają bez zarzutu w języku polskim. Problem pojawia się jednak ponieważ system nie pamięta ustawień po wyjęciu kluczyka. Po ponownych uruchomieniu auta nie zapamiętane są stacje radiowe, ustawienia audio i język menu który wraca do angielskiego. Czy ktoś miał podobny problem. Czekam na konstruktywne propozycje rozwiązań. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Problem pojawił sie po jakimś czasie czy masz go od czasu spolszczenia?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jedyne co przychodzi mi do glowy to slaba bateria.Kasuje Ci tez ustawienia jak wylaczysz samochod tylko na chwile?

Radio nie ma utrzymania pamieci dodatkowa bateria ale czy mogla uszkodzi sie kosc pamieci to nie wiem ale jest to tez prawdopodobne jesli zostala "przepelniona".

 

Ja moge Ci tylko poradzic jechac na kompa moze cos pokaze :/

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba chłopaki coś słabo się znają. Jeśli aku masz w dobrym stanie IBS działa to nie powinny się dziać takie kwiatki.
http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

up

 

ko

Dzięki.

Przeczytałem tamte posty i już wszystko rozumiem. Dzięki za pomoc :D

 

siema, mam prawie identyczny problem w e87

 

u mnie navi pamieta wszystie stacje, ustawienia itd ale nie pamieta ustawien języka

czasami jak zmienie na PL (w ustawieniach na ruski) po ponowym urochomienia auta do 5sekund jest PL pozniej samo przechdzi na ENG

 

/ poradziłeś sobie z tym tematem ?

/ czy bateria klucza moze być przyczyną ? (mam jeden i nie moge sprawdzić na innym), z tego co wiem to wlanie tam zapisuje sie caly setup

 

pozdr

GRzechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.