Skocz do zawartości

Pakiet Pure Experience


lewybmw1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy orientuje się ktoś z was a może ktoś się interesował tym jak wygląda sprawa dołożenia pakietu stylistycznego Pure Experience? Podobają mi się te srebrne wstawki w przednim i tylnym zderzaku oraz na progach. W serwisie twierdzą, że trzeba również zmieniać zderzaki. Z tego co widzę to ta dokładka jest tylko w dolnej (nielakierowanej) części zderzaka a więc element oddzielny. Z góry dzięki za informacje :)

 

Pozdrawiam,

Aleksander

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy orientuje się ktoś z was a może ktoś się interesował tym jak wygląda sprawa dołożenia pakietu stylistycznego Pure Experience? Podobają mi się te srebrne wstawki w przednim i tylnym zderzaku oraz na progach. W serwisie twierdzą, że trzeba również zmieniać zderzaki. Z tego co widzę to ta dokładka jest tylko w dolnej (nielakierowanej) części zderzaka a więc element oddzielny. Z góry dzięki za informacje :)

 

Pozdrawiam,

Aleksander

 

jakiś czas temu pytałem w serwisie o te nakładki z nierdzewki i można dokupić cały pakiet experience lub każdą nakładkę osobno,

pakiet oprócz nakładek ma jeszcze inne drobne elementy i kosztuje ponad 8 tys. pln, a nakładki na przód ok. 2,2-2,5 tys. pln, tylna trochę tańsza.

 

IMO nie trzeba zmieniać zderzaka - wchodzi w zagłębienie w środkowej części - są chyba nawet otworki na zaczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy orientuje się ktoś z was a może ktoś się interesował tym jak wygląda sprawa dołożenia pakietu stylistycznego Pure Experience? Podobają mi się te srebrne wstawki w przednim i tylnym zderzaku oraz na progach. W serwisie twierdzą, że trzeba również zmieniać zderzaki. Z tego co widzę to ta dokładka jest tylko w dolnej (nielakierowanej) części zderzaka a więc element oddzielny. Z góry dzięki za informacje :)

 

Pozdrawiam,

Aleksander

 

jakiś czas temu pytałem w serwisie o te nakładki z nierdzewki i można dokupić cały pakiet experience lub każdą nakładkę osobno,

pakiet oprócz nakładek ma jeszcze inne drobne elementy i kosztuje ponad 8 tys. pln, a nakładki na przód ok. 2,2-2,5 tys. pln, tylna trochę tańsza.

 

IMO nie trzeba zmieniać zderzaka - wchodzi w zagłębienie w środkowej części - są chyba nawet otworki na zaczepy

 

Czyli nawet nie trzeba zmieniać tej dolnej części zderzaka? Wystarczy kupić same nakładki z nierdzewki?

No to jest spora różnica w tym co mówisz od tego co powiedział mi gość w ASO. Wycenił mi wszystko( z nowymi zderzakami i lakierowaniem) coś ok. 20 tyś ...

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy serwis co innego :D

Ja usłyszałem iż można kupić tylko cały pakiet , a żadnym lakierowaniu

nie było mowy.

Z uwagi na planowany zakup stopni bocznych byłbym także zainteresowany

samymi nakładkami na przód i tył

( na alledrogo pojawiły się zamienniki stopni bocznych prawie 50 % niżej od

ceny oryginału , tylko pytanie co z jakością ?)

Pamiętam jak przy zakupie XC 60 kupowałem podobny pakiet stylistyczny to płaciłem

krocie a po jakimś czasie pojawiały się zamienniki za pół ceny.

Z F15 może być podobnie , tylko kto chce czekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Z tym czekaniem jest najgorzej :D

Logicznie myśląc podejrzewam, że wystarczy kupić dokładki dolne zderzaków i progi oraz kratki w zderzak przedni bo też się różnią w Pure.

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.