Skocz do zawartości

Cieknie ze zbiorniczka przy chłodnicy [video]


T0Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zarejestrowałem usterkę po nocnej jeździe. Prosiłbym o napisanie mi jak można pozbyć się tej usterki i jaki to mniej więcej koszt. Co więcej interesuje mnie też przyczyna. Dodam, że mechanik wymieniał u mnie termostat kilka dni temu czyżby coś naruszył?

 

http://www.youtube.com/watch?v=SeqDJ7OssYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od pytania z jakiego powodu wymieniałeś termostat ?

bo problem może już był wcześniej i został tylko częściowo naprawiony ?

A korek masz dobry ? dobrze reguluje ciśnienie w układzie ?

czyżby coś naruszył?

Wątpię że coś zepsuł , raczej bym powiedział że diagnoza nie była pełna.

Jak zleciłeś mechanikowi co ma zrobić to trudno go winić że wszystkiego nie naprawił bo zrobił co mu zlecono.

Jak robił diagnozę i za to wziął pieniądze i nie trafił z diagnozą to teoretycznie jest on czegoś tam winny ale w praktyce to i tak właściciel samochodu za wszystko płaci.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat wymieniłem z powodu nieco wyższej temperatury silnika o ktorej wspomniałem w tym temacie : viewtopic.php?f=69&t=254493

Co masz na myśli czy mam dobry korek i skąd moge wiedzieć czy dobrze reguluje? Mechanik zwyczajnie wymienił termostat, diagnozy z jego strony nie było lecz dziwi mnie to, że zaczęło cieknąć kilka dni po wizycie u niego hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.