Skocz do zawartości

m3 e46 Lubin WBSBR91030EX13486


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, miałem to sprowadzone ze Szwajcarii, użytkowalem ponad dwa lata sprzedałem koledze, który dbał o nie ale korzystał też z mocy i pojechał po krawężniku. Wcześniej też auto było poobcierane, tylny błotnik poszycie wymieniane oprócz tego całe malowane ale poprawnie, ogolnie raczej nie polecam a obecny użytkownik nie wydaje się dbającym o auto. Jezcze bezczelny używa mojego zdjecia podpisowego z innego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi na ostatnich zdjęciach wyglądają mi na styling 242, 16 cali. Pytanie - jakim cudem 16 cali w M3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak wy szukacie M 3 za 10 tys euro zarejestrowanej to życzę powodzenia :cool2:

 

Zadbane m3 e46 to wydatek min minimum!! 16 tys euro do 20 poniżej tych kwot to auta od kebabow ktorzy wykańczają je a pózniej sprzedają na wschód. :mad2:

 

Mało kogo stać na zadbane m3 dlatego w pl jezdzi 90 % zlomow ktore tylko z daleka przypominają m3 .

 

Prosze poczytać niemieckie fora a dowiecie sie ile kosztuje m3 .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty nudzisz swoim brakiem wiedzy ,prawda boli?

Moze nie chodzi tak o biedę jak o to ze zamiast dać tyle kasy za zadbane m3 e46 to juz sie za ta kase szuka m3 e92 :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty nudzisz swoim brakiem wiedzy ,prawda boli?

znalazł się wyedukowany co pojął wiedzę z mobile.de, jedynie co mnie boli to d...a od siedzenia w robocie przy kompie :mrgreen:

wyszukaj na mobile jakaś bete z masażami i się odezwij to może ulżysz mi w bólu aha tak do 5tyś ojro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPGG, może zwróć uwagę na to co się pisze w temacie, a nie kto pisze. Akurat prawie wszystkie emki są sprowadzane z Niemiec, a ceny u nas o połowę niższe niż tam, a Zenek próbuje tylko, uświadomić ten fakt łowcom skalpów. Kiepsko to robi :mrgreen: bo co jakiś czas ukazuje się następny łowca okazji gotowy do strzyżenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdyby strażaki go nie popsuli to jeszcze byłby do odratowania :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.