Skocz do zawartości

[E46] Nie otwiera z kluczyka


tfidos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Wczoraj moje wspaniałe E46 postanowiło po raz kolejny pokazać się z dobrej strony.

Pojechałem do sklepu, a wracając chcę otworzyć auto z kluczyka (pilo) a tu nic - zero reakcji.

 

Po otwarciu zamka kluczykiem centralny otworzył wszystkie drzwi i bagażnik - wszystko tutaj normalnie.

Przycisk zamknięcia centralnego w środku (ten na konsoli środkowej) działa poprawnie - otwiera i zamyka.

 

Czy może to być moduł komfortu? Naczytałem się tematów o nim, ale nigdzie nie było przypadku, że centralny działa normalnie + przycisk w środku samochodu działa poprawnie + nie działa otwieranie/zamykanie z pilota.

 

Czy możliwe jest, że bateria w kluczyku zdechła? Drugi kluczyk też nie działa, ale on miał już słabą baterię więc tam może padło. Chociaż pierwszego używałem od zawsze i nigdy nie było problemów. Wczoraj też wszystko ok, aż tu nagle brak reakcji z jego strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
sprawdzales sam kluczyk u goscia co ma sprzet do sprawdzania czy kluczyk wysyla sygnal ?

 

Mialem taki problem w e60 ze w kluczyku rozlaczal sie lut i raz łapał a raz nie...warto otowrzyc pilot i posprawdzac ...

Tak sprawdzałem u gościa. Oba kluczyki poprawnie nadają sygnał. Jeden z nich już nawet rozcinałem aby sprawdzić napięcie na baterii ale było 2.9V więc dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerwka na kablu , raczej odpada bo rozbieram e46 co jakis czas i powem ci ze od klapy do kabiny nie ma mozliwosci zeby sie znia cos dzialo ...

 

 

ale centralny juz w ogole padl ?

centralny działa w porządku, kluczek w zamku otwieram wszystkie drzwii, przycisk na kosoli też otwiera/zamyka samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.