Skocz do zawartości

e46 cupe 323 Ci


pyrkosz61

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pochwalić się moim pierwszym długo wyszukiwanym Niemcem rocznik 2000.Jeździłem różnymi markami ale to co czuję podczas jazdy tym samochodem nie da się porównać do niczego, supeeeerrr... jazda. Wyposażony jest chyba we wszystko co było dostępne dla tego rocznika. Środek cały w skórze. Na początek wymieniłam komplet tarcz , klocki czujniki ,wymiana płynu hamulcowego i oleje wszystkie.

Na razie mam tylko zdjęcia zewnętrzne jak co to później wstawię środek.

http://e-fotek.pl/images/55039583331189831750.jpg

http://e-fotek.pl/images/12237414024265701800.jpg

http://e-fotek.pl/images/96397795706576785536.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podepnij osłonkę z przewodami do korytka w którym jest filtr kabinowy, bo brzydko leży na silniku :wink: pomyśl nad wymianą odmy i obejrzyj mocowanie sanek, bezawaryjności :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij osłonkę z przewodami do korytka w którym jest filtr kabinowy, bo brzydko leży na silniku :wink: pomyśl nad wymianą odmy i obejrzyj mocowanie sanek, bezawaryjności :cool2:

Do obejrzenia odmy zabieram się już od jakiegoś czasu.Przewody myślałem że tak muszą być,także dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyść ją trochę :P środek na to zasługuje i ręcznie możesz trochę zając się lakierem i będzie się błysk! Fajny egzemplarz! :)

Czyszczona jest bardzo dobrze,tylko może zdjęcia tego nie oddają bo taki ze mnie fotograf.Ciekawe czy ktoś zgadnie ile może kosztować taki egzemplarz.Cena plus koszty rejestracji,łącznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sam przywiozłeś czy przez pośrednika? Na zdjęciach (dodatkowo słabych jakościowo :wink: ) ciężko określić jaki to egzemplarz :roll: ale pewnie coś z przedziału 13-15k? Chociaż jak napisałeś w taki sposób to pewnie z 11 :P

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna coupeta, gratulacje i bezawaryjności.

Jeżeli chodzi o cenę to jak ja szukałem kilka miesięcy temu w DE kosztowały ładne w dobrym stanie i z małym przebiegiem (do 200 000) w przedziale 3-5 tysięcy Euro ( w zależności od silnika i wyposażenia)+ opłaty oczywiście.

 

Oczywiście ze da eis znaleźć rodzynki za 2-3 tys. ale to już trzeba mieć baaaaaaaardzo dużo szczęścia i znajomości w DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna coupeta, gratulacje i bezawaryjności.

Jeżeli chodzi o cenę to jak ja szukałem kilka miesięcy temu w DE kosztowały ładne w dobrym stanie i z małym przebiegiem (do 200 000) w przedziale 3-5 tysięcy Euro ( w zależności od silnika i wyposażenia)+ opłaty oczywiście.

 

Oczywiście ze da eis znaleźć rodzynki za 2-3 tys. ale to już trzeba mieć baaaaaaaardzo dużo szczęścia i znajomości w DE.

Ja prawie przez trzy miesiące co drugi dzień przeglądałem ogłoszenia. Kiedy zobaczyłem tom co mam , to od razu zaiskrzyło i wiedziałem że musi być ona. W Niemczech miała dwóch właścicieli , od 2003r. do chwili obecnej właścicielką była kobietka. Na przeglądzie zerowym diagnosta nie znalazł ani jednego najmniejszego luzu.Przeprowadzałem próbę szybkości, która skończyła się na 230, jak dla mnie to już formuła jeden :shock:

Cena po przykręceniu naszych tablic to 15tyś.zł.plus 1000zł tarcze,klocki,czujniki i 500zł oleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyposażony jest chyba we wszystko co było dostępne dla tego rocznika
Nie masz połowy tego co było dostępne ale to mniej istotne, auto ładne, dokup uszczelkę na przedni zderzak bo ktoś zapomniał ją tam spowrotem zamontować, radości z jazdy :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażony jest chyba we wszystko co było dostępne dla tego rocznika
Nie masz połowy tego co było dostępne ale to mniej istotne, auto ładne, dokup uszczelkę na przedni zderzak bo ktoś zapomniał ją tam spowrotem zamontować, radości z jazdy :cool2:

To uświadom mnie czego Ci brakuje, bo ja nie po wymieniałem tylko zwykłych detali.Co do uszczelki może byś mnie uświadomił,bo ja nie widzę żadnych braków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje np. rolety elektrycznej, audio Harman, szyberdach, czujnik deszczu, radio CD lub navi, zmieniarki CD, tuner TV, bluetooth, czujnik ciśnienia opon. Wtedy mógłbyś mówić o full wersji. Z rzeczy niestandardowych masz grzane stołki, skórę, tempomat i składane lusterka reszta była dostępna w każdym e46.

 

Ogólnie fajne autko, chociaż nie przemawia do mnie dekor z drewna. Dobrze ze nie wkładasz gazu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyposażony jest chyba we wszystko co było dostępne dla tego rocznika
Nie masz połowy tego co było dostępne ale to mniej istotne, auto ładne, dokup uszczelkę na przedni zderzak bo ktoś zapomniał ją tam spowrotem zamontować, radości z jazdy :cool2:

To uświadom mnie czego Ci brakuje, bo ja nie po wymieniałem tylko zwykłych detali.Co do uszczelki może byś mnie uświadomił,bo ja nie widzę żadnych braków.

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_2253-obudowa-zderzaka-przedniego-do-900/i47536#part02 brakuje Ci części nr 2

Z wyposażenia w tamtym roku dostępne w e46 były : czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, xenon, spryskiwacze lamp, szyberdach, el.ustawiane fotele, pamięć ustawień fotela, muzyka H/K lub przynajmniej HI-FI, el.roleta tylnej szyby, ski sack, fotochrom, można się jeszcze znęcać i pisać więcej, navi , Mpakiet, telefon pokładowy motorola ... Czujesz się teraz uświadomiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie wypisałeś , tylko jeżeli się nie mylę to dostępne było w modelach które wychodziły dopiero od września 2000r.

Pamięć ustawień fotela u mnie jest. A Mpakiet to już chyba inna bajka.Z listwą przy zderzaku też Ci się coś pomyliło, oglądałem w ogłoszeniach mój rocznik i model i żadna takiej listwy nie posiada.

http://obrazki.elektroda.pl/3055190100_1408632837_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko ładnie wypisałeś , tylko jeżeli się nie mylę to dostępne było w modelach które wychodziły dopiero od września 2000r.

Pamięć ustawień fotela u mnie jest. A Mpakiet to już chyba inna bajka.Z listwą przy zderzaku też Ci się coś pomyliło, oglądałem w ogłoszeniach mój rocznik i model i żadna takiej listwy nie posiada.

http://obrazki.elektroda.pl/3055190100_1408632837_thumb.jpg

Jedyne co mi sie pomyliło to że w Twoim temacie cokolwiek napisałem :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

Wczoraj w nocy skradziono mi lusterka - 323 Ci Cabrio 2000r przedlift. Chciałbym sie dowiedziec jakie lusterka beda pasowac, moze ktos ma akurat na zbyciu to tez prosze o kontakt

http://obrazki.elektroda.pl/4952439600_1494323814.jpg

http://obrazki.elektroda.pl/7773294700_1494323812.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.