Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem się z wszystkim przywitać ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum i zarazem zapytać o opinie na temat tej BMKi - http://allegro.pl/bmw-320d-150km-lift-bezwypadkowa-igielka-kombi-.html - Jak dla mnie wydaje się być w miarę OK ale Wy wyjadacze , pewnie dostrzeżecie jakieś nieprawidłowości i chciałby, o nich usłyszeć zanim wybiorę się 250 km. Ewentualnie jakby ktoś z was miał coś do sprzedania to chętnie zapoznam się z ofertą interesują mnie e46 lub e39 , 2.0D 150KM lub 3.0D, kombi co do wyposażenia to zależy mi na xenonie nie wspominając oczywiście o klimie bo to raczej wszystkie mają no i niestety mój budżet na ten cel to tylko ok 15500 zł , wiem że to jest prawie nie realne aby w tych pieniądzach kupić coś sensownego ale tzw. prawdziwe okazje się zdarzają okolice Krakowa tak do 250 Km. Pozdrawiam wszystkich i czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj sie z regulaminem działu viewtopic.php?f=44&t=72889

 

Witam

wiem że to jest prawie nie realne aby w tych pieniądzach kupić coś sensownego ale tzw. prawdziwe okazje się zdarzają

 

Prawdziwe okazje się NIE ZDARZAJĄ, a już na pewno nie u handlarzy :nienie: :nienie:

 

Polecam zwiększyć budżet o co najmniej 5-7tys, a jeśli mierzysz w 3.0d to jakieś 10tys

 

Co do auta stoi od czerwca, jakby było OK w tej cenie powinna iść w ciągu dwóch dni - no ale jakby była OK to nie kosztowałaby tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie u handlarzy same okazje i tylko u nich, np ta prezentowana :mrgreen: Kierownica chyba przełożona z modelu w lepszym stanie, przebieg prawidłowy zgodny z oczekiwaniami i zapotrzebowaniem :D Jak dobrze widzę, to fotel z przodu jest chyba też z innej parafii, albo takie zdjęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobądź VIN, później będzie można dywagować, czy warta czy nie w oparciu o chociaż jakieś konkrety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.