Skocz do zawartości

E39 520i zagotował się


Pover

Rekomendowane odpowiedzi

ja raz kilkanaście min a drugim razem prawie godzinę i na nast dzień jeszcze musiałem poprawić.

 

Napisałem autorowi by napisał krok po kroku (dokładnie) jak to robi, ale nie zrobił tego. Może byśmy coś pomogli. Bo pisanie non stop na forum jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem krok po kroku jak było napisane, ale wtedy okazało się że termostat się zaciął więc wymieniłem i jest ok. no może prawie, bo ciągle nie ma ogrzewania. ale widział to wszystko mechanik i też odpowietrzał i obstawia uszczelkę pod głowicą. tylko przy przegrzaniu aluminium zapieka się i ciekawe czy śruby nie wyjdą razem z gwintem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem krok po kroku jak było napisane, ale wtedy okazało się że termostat się zaciął więc wymieniłem i jest ok. no może prawie, bo ciągle nie ma ogrzewania. ale widział to wszystko mechanik i też odpowietrzał i obstawia uszczelkę pod głowicą. tylko przy przegrzaniu aluminium zapieka się i ciekawe czy śruby nie wyjdą razem z gwintem...

nie, tylko raz. a to była odpowiedź na pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry bardzo, ale z Twojej relacji wywnioskowałem, że zmieniałeś termostat dwa razy. Pomyślałem, więc że może do naprawy użyłeś zamienników lub części pochodzących z drugiej ręki (czyt. złomu).

 

Ale ok - zapewne źle Cię zrozumiałem. Zapewne wiesz co robisz. Skoro sprawę z termostatem masz już załatwioną a mechanik obstawia uszczelkę pod głowicą, więc już chyba wszystko jasne.

 

a to była odpowiedź na pytanie

 

Ludzie na tym czy też innym forum mogą Ci jedynie służyć radą i merytorycznym wsparciem, ale nikt z nas nie podejmie za Ciebie decyzji co i jak należy zrobić. A już tym bardziej nikt z nas nie zgadnie czy "śruby nie wyjdą razem z gwintem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może to jednak uszczelka?Wszędzie wszyscy mówią że w tych silnikach głowice i układy chłodzenia to bolączka a z waszych rozmów wynika że trzeba odpowietrzyć układ i musi być dobrze a jak nie jest dobrze to ktoś źle to zrobił.Ogarnijcie sie troche.Forum nie we wszystkim pomoże,czasami potrzeba męskiej decyzji i działan a nie 3 stron debaty na temat bąbelka powietrza w układzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.