Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Orientuje się ktoś na temat tego bmw? Z tego co wiem właściciel twierdzi że nie malowany nie bity (można mierzyć czujnikami) 2 lata w kraju sprowadzał sam. Byłem przejazdem obejrzałem na szybko lakier nie widać nic aby było coś tam robione. Może ktoś z was już oglądał? Pozdrawiam i czekam na jakieś opinie

 

Link do aukcji:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro byłeś to chyba najlepiej wiesz w jakim stanie jest ten samochód. Mamy wróżyć z fusów i oceniać samochód na podstawie czterech zdjęć? No chyba, że czekasz na opinie naszych ekspertów/handlarzy, że cena za niska. :D :D Rozkoduj sobie chociaż vin i zobacz czy się wszystko zgadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro byłeś to chyba najlepiej wiesz w jakim stanie jest ten samochód. Mamy wróżyć z fusów i oceniać samochód na podstawie czterech zdjęć? No chyba, że czekasz na opinie naszych ekspertów/handlarzy, że cena za niska. :D :D Rozkoduj sobie chociaż vin i zobacz czy się wszystko zgadza.

Chodzi mi o to że może już ktoś oglądał bardziej dokładnie i coś wie więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.