Skocz do zawartości

BMW e46 316i 1.9 Wymiana przedniego zderzaka i inne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam BMW e46 316i 1.9(M43). Jako że jestem jeszcze troszkę zielony mam do was pytanko :P Otóż mam w planach wymienić kilka rzeczy w swoim autku ale że jest to CHYBA model mniej spotykany w PL (wnioskuje po tym że ciężej dostać niektóre częsci,dodatki:p) nie wiem czy wszystko bedzie sie nadawać i pasować.

Narazie w planach mam zamiar wymienic:

-przedni zderzak M (nr. w ASO 51110029880 ) - i właśnie czy będzie on pasował? Czy bedą konieczne jakies modyfikacje, czego chciałbym uniknąć:D?

-tylnie lampy LED - będą pasować? Jak tak to macie może jakiegos zaufanego sprzedawcę z allegro czy cos?

-Dodać ringi - i tu pytanie jakie? Jedni polecają te CCFL, jedni SMD a jeszcze inni LED. Jakie bedą pasować do moim lamp? Dodam że mam zwykle H7 zółte.

-Listwy w carbon - Czy ta folia 3M bedzie dobra? Prosiłbym o zaufanego sprzedawcę:P

Narazie to chyba tyle:P Na dniach moze dodam fotki bo jak narazie to nawet nie mam telefonu tylko ,,kalkulator" z klapką :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę doradzić w sprawie listew. Oryginalna folia z 3m to według mnie najlepsza folia na rynku więc powinno być ok.

Ważne jest żeby listwy dobrze odtłuścić przed położeniem folii a jeśli są z gołego plastiku nielakierowane to odtłuścić podgrzać je trochę opalarką i ponownie odtłuścić ponieważ gdy się tego nie zrobi, z plastiku wychodzą sylikony kiedy grzeje się przyklejaną folię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.