Skocz do zawartości

Problem z bmw e90 Prosze o Pomoc , Brak mi Sil


kuba_1242

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem z bmw e90 2005r , po wstawieniu nowej szyby i złozeniu wszystkiego chcialem sprawdzic czy wszystko jest w porzadku wiec najpierw sprawdzam czy elektryka szyb dziala ( chodzi o drzwi kierowcy ) okazalo sie ze nie , zaden z 4 przyciskow do regulacji szyb nie dziala , nawet blokada na tylnie szyby nie dziala nie swieci sie tam mala zielona dioda na tym przycisku , dodam ze akumulator jest rozladowany ale komputer zapala sie normalnie po wlozeniu kluczyka ... nastepny blad wyskoczyl ze automatyczna blokada kierownicy nie dziala ... i nie moge samochodu odpalic , rozumiem ze brak rozruchu moze byc spowodowane brakiem naladowania akumulatora ale co to ma wspolengo z automatyczna blokada kierownicy i z niedzialaniem elektrycznej regulacji szyb to nie wiem , moze ktos z was drodzy uzytkownicy wie oco tu moze chodzic , dodam ze wybralem sie na wakacje do angli do znajomych i samochod jest tu zepsuty wiec nawet nie moge nim wrocic ... moze ktos pomoze ? Prosze Was i z gory dziekuje za pomoc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator naładowany ale szyby dalej nie działaja , chodzi tylko o drzwi kierowcy bo reszta dziala normalnie, do tego nie swieci sie ta mala dioda na przycisku od blokady tylnich szyb , moze bezpiecznik hmmm ale ktory nr wie ktos ? bo jak nie bezpiecznik to co to innego moze byc ? Czyzby komputer zwariowal po rozladowaniu akumulatora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.