Skocz do zawartości

zakup e38 725


bartes155

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Narazie jeżdzę e46 z niewielkim silnikiem, ale planuję zakup e38.

Który model najbardziej polecacie? Najbardziej jestem przekonany do modelu 725 ze względu na najmniejsze spalanie i nie tak duży silnik. Jak sprawuje się ten model? Ile musiałbym zapłacić za auto, aby miec 'wrazenie' ze nie kupuję złoma? :) Czy części do tego modelu są o wiele droższe od do popularnej e46, e39?

Z tego co widzę nie ma tego zbyt dużo na otomoto.

Proszę o pomoc właścicieli tych samochodów :) Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tym samochodzie, zanim zdecyduję się na zakup.

Pozdrawiam :)

bartes155

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie poleciłbym 730d, spalanie niewiele większe o ile nie takie samo, moc adekwatna do masy auta i silnik nowszy technologicznie o epokę. Nie wyobrażam sobie, jak można jeździć 2 tonowym autem mając raptem 143 koni, ja bym się bał wyprzedzać cokolwiek w trasie :P O ile TDS jest całkiem fajny w 3er, 5er (miałem w E34), o tyle tutaj jest to silnik zbyt słaby do tak dużego auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Prowadziłeś kiedyś 725??? że takie głupoty piszesz,chyba że samolotu potrzebujesz albo jesteś .............. i na wydre idziesz wyprzedzając na trzeciego do ostatniej chwili żeby kierowce z na przeciwka do rowu wpakować F16 wtedy nie pomoże Tobie. :mad2: Wracając do tematu zależy do czego e38 potrzebne tobie jest do szpanu to tak jak wyżej 725 nie wystarczy, do normalnej jazdy jak najbardziej.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.