Prowadziłeś kiedyś 725??? że takie głupoty piszesz,chyba że samolotu potrzebujesz albo jesteś .............. i na wydre idziesz wyprzedzając na trzeciego do ostatniej chwili żeby kierowce z na przeciwka do rowu wpakować F16 wtedy nie pomoże Tobie. :mad2: Wracając do tematu zależy do czego e38 potrzebne tobie jest do szpanu to tak jak wyżej 725 nie wystarczy, do normalnej jazdy jak najbardziej.Pozdro