Skocz do zawartości

[e60] 2.2i M54 2003r błąd geschwindigkeitsregelung defekt


MarcinMrn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Dzisiaj moja e60 2.2i 170 km M54 z roku 2003 odmówiła posłuszeństwa elektronicznie.Odpalam auto a tu wyskoczył błąd na kompie geschwindigkeitsregelung defekt na liczniku wyświetlił się komunikat z tempomatem na żółto poduszka powietrzna się zapaliła klakson nie działa wycieraczki cały czas zaczęły chodzić nie reagowały na wyłączenie,spryskiwaczy nie mogłem włączyć?A dzień wcześniej zapalił mi się błąd ze mam zbyt niski poziom powietrza w kole to wyszukałem jak to wyłączyć i jakoś udało mi się to wyłączyć czy zresetować nie wiem bo nie znam niemieckiego.A dzisiaj to Czy ktoś z forum miał coś takiego?Auto stało od marca w garażu i wyjolem akumulator i jeżdżę nią od 3 dni i to może być wina wyjętego akumulatora?coś kiedyś słyszałem ze nowy Aku jak się wsadza trzeba robić adaptacje?Nie bardzo widzi mi się wizyta w ASO.Znacie może jakiegoś dobrego majstra od BMW w woj .Lubelskim z góry dziękuje za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na poczatek skasuj bledy i zobacz czy wyskacza ponownie. Problemem moze byc tez sam akumulator majacy zbyt niski poziom naladowania wiedz proponuje przed skasowaniem bledow podladowac go na prostowniku najlepiej nie wyciagajac z auta. Adaptacje powinno sie robic aby zwiekszyc jego zywotnosc, masz zapisany stan max. naladowania starego akumulatora zapobiegajacy przeladowaniu go wiedz jest to wskazane.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speed1211 dzięki za odp. Naładuje go na samochodzie.Czy kasowanie błędów musi być inpa robione czy byle gdzie podjadę i wezmą byle jakiego fejsa i skasują?Bo tak szczerze to nie znam w woj.lubelskim dobrego majstra od BMW nowszych modeli.Tylko ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kasowanie i wyczytanie bledow zrobi Ci kazdy warsztat z komputerem, aby wyczytac wiecej szegolow wskazana inpa.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.