Skocz do zawartości

E90 320i 150KM WBAVA71050PR89122


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega zaproponował swój egzemplarz (w sumie z moimi wymaganiami) temat poruszany rok temu podczas kupna z importu (nieaktualny,brak zdjęc).

wg zdjęc ktoś może powiedzieć więcej ? 480km dojazd będzie bolał, ale szczere rozmowy ze sprzedającym są obiecujące .

 

Link: http://allegro.pl/bmw-320i-150km-xenon-navi-oferta-prywatna-i4206202511.html

 

Rozkodowany VIN :

 

Numer podwozia WBAVA71050PR89122

Kod typu VA71

Typ 320I OL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N46

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

Tapicerka STOFF FLUID/ANTHRAZIT (ALAT)

Data prod. 2005-02-12

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2BHA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 156 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 156

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S849A ENTFALL AUTOMATISCHER NOTRUF Brak autom. syst. powiadamiania alarm.

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S896A TAGFAHRLICHTSCHALTUNG Sterowanie św. do jazdy w dzień

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, tak mam VIN - więc popatrz wyżej co jest napisane '' temat poruszany rok temu podczas kupna z importu (nieaktualny,brak zdjęc)''

 

Jako laik uczę się , ale również zapamiętuje czego się nauczyłem.Samochód omawiany ale brak zdjęć.

Tak więc pytanie odnośnie auta co sądzicie po ''nowym'' właścicielu jak wygląda , gdzie zajrzeć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja zakończona napewno znalazł sie łowca okazji :cool2:

Raczej łowca trupa :cool2:

Ten trup nawet jeździ i ma się całkiem dobrze więc takie teksty wsadź sobie gdzieś...

Auto wystawiłem raz, następnych nie było ponieważ się rozmyśliłem, wszystko w temacie, co do przodu rozmawiałem z założycielem tematu z nikim innym nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się nie przyjemnie.... Czytając powyższe wpisy dochodzę do wniosku , że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem :/

 

Dlaczego wstawiłem samochód - jak każdy inny użytkownik forum chciałem poznać zdanie osób, które są miłośnikami BMW . A zamiast ''normalnych'' odpowiedzi typu '' dobre wyposażenie, części eksploatacyjne tj.zamienniki szybko padają '' tzn. na co uważać w tym modelu a czym się nie martwić , otrzymuje się odpowiedź ''raczej trup''

 

Panowie , byłeś? widziałeś? nie obrażać i nie zniechęcać potencjalnego kupca jeśli się niema podstaw. W dalszym ciągu jestem zainteresowany tym autem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, przecież na początku piszesz, że to auto Twojego kolegi:

Kolega zaproponował swój egzemplarz[...]

 

Więc co? Jak auto od kolegi to chyba wiesz co i jak. Ja też moje obecne auto kupiłem od kolegi - oględziny, jazda próbna, wizyta w ASO, na koniec negocjacja ceny i tyle. Nie bawiłem się w żadne forum, krótka piłka i auto w garażu.

 

To na co uważać w tym modelu możesz sam doczytać w odpowiednim dziale. Czy wyposażenie dobre czy słabe... dla jednego będzie to "świat i ludzie" dla innego nic porywającego, ile ludzi tyle opinii. Wg mnie jest zupełnie wystarczające.

 

Co do wypowiedzi innych forumowiczów:

- Zenek ma rację, bo jeśli auto ok to cena jest wg mnie bardzo dobra.

- daski byłeś, widziałeś?? Czy tylko tak chlapnąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy znajomymi.

 

Taaaak widział chyba oczami swojej wyobraźni... Zajmij się swoją e60, masz widzę jej zdjęcie to też mogę powiedzieć że to trup ? Pewnie stan igła bo wreszcie bez gazu.

 

Jak wystawiłem auto, była tylko jedna osoba która oglądała i negocjacje się zakończyły ponieważ poniżej pewnego pułapu cenowego nie zejdę. W auto włożyłem trochę monety, ale już tak jest z BMW, w porównaniu z poprzednią 7er V8 i tak wydaje na nią grosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem,zobaczyłem........Dużo pisać , cena nie adekwatna do stanu samochodu , NOWE przygody (ktoś porysował tylną klapę). Sporo wgnieceń, dziwnie zachowuje się silnik przy ruszaniu , rozrząd pod znakiem zapytania (sprzedający nie wymieniał,poprzedni nie wiadomo ) dziwna historia z ilością właścicieli i datą sprowadzenia pojazdu .

 

Zanim kolega z forum mnie zaatakuje ''dziwna historia'' odp:

Na początku rozmów ''auto w 2008 sprowadzone ze Szwajcari, kupiłem rok temu (2013) sprzedaję bo chcę kupić 5er.

W trakcie rozmów ''samochód kupiłem rok temu(2013) poprzedni właściciel miał go rok . (Czyli albo miał więcej wł. albo sprowadzony później ? )

 

Jak ktoś ma zbędne 31k to śmiało brać. Proponowana cena z mojej strony- 30500 - dlaczego ?

Sporo wgnieceń , maska rysa spora , tylna klapa do malowania (porysowana) kierownica ciężko chodzi - ktoś prawdopodobnie grzebał przy maglownicy,dziwne stuki na jedynce (szarpnie czasem), aku jak na 2.0pb słaby (może rozładowany ale widać też osad kwasu z odpowietrznika komór kwasowych )nie przykręcona osłona silnika (pytanie kto po co dlaczego tam grzebał ? i nie przykręcił . Dałem dupy bo pomyliłem rok opon (odczytałem 3001 -zamiast w kwadracie 1511) Ubezpieczenie wychodzi za 1-dzień (niby nic ale jednak można wziąść pod uwage).

 

Umawiana cena przed przejechaniem 411km- 32 000zł z zastrzeżeniem że samochód-ma tylko jeden kluczyk,tapicerka jest do prania całe wnętrze ,drgania delikatne na lewarku zmiany biegów(delikatne!)czasem szarpnie przy ruszaniu (zinterpretowałem to faktem ciszy w środku samochodu i za szybko puszczał sprzęgło) myliłem się.

 

To z moich uwag . Jeśli sprzedający ma coś do dodania zapraszam do napisania postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód sprowadzony w 2012 roku ze Szwajcarii, tak napisałem w aukcji allegro i tak też mówiłem przez telefon. Żaden 2008.

Zeszliśmy na 31k, nie zaproponowałeś 30.5k ani razu ponieważ Twoja partnerka była na nie, gdybyś zaproponował taką sumę przynajmniej mógłbym to przemyśleć bo tak jak to mówiłem miałem po woli nagrywane inne auto. Sądziłem, że chcesz zejść dużo dużo niżej a na to bym sie nie mógł zgodzić chyba że pokazał byś mi taką poniżej 30k.

O rysach nie dyskutowałem bo to widać gołym okiem. Z akumulatorem ciekawa sprawa, zmieniłem świece w przyszłości pomyślę o akumulatorze. Szkoda, że nie wyszło nie będę miał 5er :(

 

A co do rozrządu jak mam go ruszać skoro jest na łańcuchu i go nie słychać... Czasem niepotrzebnie inwestuje w auto, ale nie będę podnosił silnika do góry bez sensu. Ciekawe ile jest ludzi którzy w swoich BMW zmieniają rozrząd, nie licząc M62 które lubią padać przy 250k, ale to już totalni fanatycy... albo nowszych BMW w których pękają łańcuchy przy 150k.

 

Z resztą skoro 31k za dużo a 30,5k jest ok, to dziwna sprawa skoro tyle km i 500 zł różnicy wpływa na kupno auta. No nic, nie będzie V8 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.