Skocz do zawartości

e90 zestaw narzedzi


jacekmury1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Mannesmen http://allegro.pl/zestaw-kluczy-mannesmann-215-germany-profesjonaln-i4183579127.html

Odkrecisz prawie wszytsko w sowim Bmw.polecam tylko z zoltymi grzechotkami :cool2:

Bardzo twrade klucze u mnie grzechotka niekiedy sluzula za mlotek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja się ostatnio wzbogaciłem o zestaw narzędzi covala:

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/33/23/56/4233235613

Cena ok 350pln, a mamy praktycznie wszystko co nam trzeba do samochodu :mrgreen:

Wszystko w jednej walizce, klucze naprawdę wytrzymałe, ostatnio rozbierałem nimi zawieszenie w e34 i robi się super, nic się nie uszkodziło, a naprawdę dawałem im popalić.

Jak kupować, to raz a porządnie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zgadza się, jest dożywotnia. :wink:

Ale uwierz mi, że musiał byś te klucze specjalnie próbować uszkodzić, podczas normalnej pracy nawet zarysowania nie specjalnie chcą się robić.

Mój kolega użytkuje taki sam zestaw od jakiegoś roku i też wszystko jest okej, nic nie uszkodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

12 kątne warto mieć, ale na codzień mało jest takich śrub - zazwyczaj przydają się w najmniej oczekiwanym momencie, czyli późnym popołudniem w sobotę, kiedy wszystkie sklepy zamknięte :mrgreen:

12 odkręcisz śrubę 6, ale łatwiej ją objechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście kupiłęm w kpl. rozmiary od 4-10 na grzechotke 3/8 oraz od 10-34 na grzechotke 1/2.

Dokładnie mam taki sam zestaw jak to: http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-klucze-nasadowe-94-yato-i5045041067.html

Bity yato robią robote, ostatnio nie mogłem odkręcić śruby zabespieczającej tarcze hamulcową ponieważ była troche podrdzewiała zapieczona i jeszcze na imbusa przez co sie obrabiała. Wziąłem z bitów chyba jakaś gwiazdke czy coś w tym stylu nabiłem wielkim młotem i na luzie odkręciłem. Bit jak był nowy tak nadal jest a śruba odkręcona, z drugiej strony to samo :] Dokupiłem sobie jeszcze do tego zestawu mały zestaw torxów yato za ok 25zł

 

Jak tak bardziej sie przyjrzałęm zestaw prawie taki sam jak mój ale te narzędzia z walizki u mnie troche lepiej jakościowo wyglądają ale bardzo zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.