Skocz do zawartości

jaki mam FRM?


rasta78

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączysz ksenony poliftowe i nawet będą świecić.

Problem się zacznie z funkcjonalnością tzn. jak myślisz, że będą działać ringi jako drl to się mylisz.

3led również nie będą działać. Reszta się odpali, ale będziesz musiał sobie troszkę pozmieniać w FRM

Jeśli zmienisz sobie FRM na min. 2 z XE to do pełnej funkcjonalności będziesz musiał przebudować troszkę instalacje elektryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ileż tu kombinowania? Kupujesz FRM2, podpinasz, kodujesz i śmiga. Ja mam FRM2 i z tego co kojarzę nie trzeba przerabiać instalacji (trzeba dołożyć wiązkę żeby zadziałały 3 diody po boku lampy ale nie musisz).

Żeby się upewnić zapytaj dziqska albo prmax - oni pewnie wiedzą na 100%. Ja na 100% nie wiem bo robotę zmiany zderzaka, maski i lamp zleciłem warsztatowi.

Będzie Pan zadowolony :cool2:

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz rozmawialem z Arturem ale mu powiedziałem ze mam frm2 wiec powiedział ze zakoduje.a tu niespodzianka i muszę szukać frm .na minus przemawia jeszcze fakt ze przy sprzedaży będą marudzic ze lampy inne są.zobacze jak wyjdzie.dzięki za informacje.

może podeslijcie na wszelki wypadek jaka wiązkę muszę kupić to puszcze mojemu mechaników i co by nie musiał się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, że pewnie będzie ciężej przy sprzedaży ale ja tam się bardzo nie martwię bo będę sprzedawał nie wcześniej niż 2016 :cool2:. Na dodatek wszystko mam udokumentowane więc może dla kogoś to nawet okazać się plusem.

Wiązka potrzebna do działania trzech diód w reflektorze ma numer 61122149448.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.