Skocz do zawartości

[E81] Navigacja Business - irytujace wyszukiwanie adresów


Qmpel7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Koledzy, mam w swoim E81 2008r. nawigację business, która wyszukuje nazwy ulic, miast itd tylko i wyłącznie po identycznym wpisaniu pierwszych znaków jakie widnieją w nawigacji(!). Oznacza to, że muszę pamiętać wszystkie nazwy ulic z imionami ich patronów by znaleźć jakikolwiek adres! Wpisując np. "Limanowskiego" nawigacja nie znajduje nic, bo w komputerze widnieje ulica o nazwie "Bogusława Limanowskiego". Problem jest jeszcze większy gdy adresem jest aleja, albo ulica jest marszałka, generała itp. wszystkie skróty też muszę wtedy pamiętać - al. gen. mar. z dokładnością co do kropki, przecinka, myślnika itp - MASAKRA!

 

Moje pytanie brzmi:

- czy jest to programowalne? tzn da się to jakoś przestawić?

- czy żeby mieć normalne wygodne wyszukiwanie muszę sobie doposażyć autko w professional np? Działa tam to dobrze?

- rozumiem, że we wszystkich business tak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam auto z 2006 z nawigacją business a płytę do niej kupiłem w 2009 wtedy się ukazała. Mam tak samo jak Ty. Dziś o mało co dostałem szału jak szukałem ulicy Łukasińskiego. Trzeba pamiętać, że Waleriana. Jest aktualizacja i nowa płyta ale ja ich pieprze za tą cenę. Zresztą w w tej aktualizacji są tylko nowe ulice i drogi a sposób wyszukiwania jest ten sam do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupowac płyt radek7019, ja sobie pobrałem, wypaliłem i wrzuciłem najnowszą 2014 - działa. Niestety tak jak piszesz nie zmienia to sposobu wyszukiwania ulic... ://

Szwagier ma serie 5 z professional i tam działa to tak jak powinno dlatego jestem ciekaw czy w "jedynkach" jest podobnie.

 

Panowie no nie wierzę, że nikt z was nie ma professional w swojej 1.. wypowiecie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.