Skocz do zawartości

czujnik położenia walka rozrzadu


kLaMaGCH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam borykam sie z powyższym problemem zakupilem czujnik uzywany i nie dziala oczywiście to moja wina bo nie kupilem po numerach id ogólnie w samochodzie byl zamontowany czujnik o nr. 7 539 165-02 kupilem 1 438 081 F niby do tego samego modelu sa a jednak nie dziala komputer pokazuje blad czujnika polozenia walka rozrzadu 2 kod 18 prosil bym o pomoc samochód to bmw e46 320i 150km 98 r kawalek vinu

WartoϾ

Numer podwozia WBAAM11080CA05281

Kod typu AM11

Typ 320I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Uk³ad kierowniczy

LL Drzwi 4

Silnik M52/TU

PojemnoϾ skokowa 2.00

Moc 110

Napêd HECK

Skrzynia biegów MECH Kolor STAHLBLAU METALLIC (372) Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/GRAU (E3TT) Data prod. 1998-12-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak samo szukałem przed chwila i to samo znalazłem ogólnie troche cena zabija a co powiesz o zamienniku którym kolwiek a i druga rzecz czy to na pewno ten czujnik a nie dolotowy ten bez kabla ?? Jak przypomne kod błędy 18 abym nie kupil przypadkiem nie potrzebnie

 

Tylko ten czujnik ktory kupilem to mial do tej co byla w samochodzie jakas mala to koncowke chudsza o jakis 1cm czy to cos robi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś tego pewny ??

 

dokładny błąd to

 

Czujnik położenia wałka rozrządu 2 kod 18

 

 

Napisze tylko jeszcze że odpala samochód od strzała , muli do 3,5 tyś obrotów no i brak mocy jak na te 150km a na biegu jałowym wskazówka nawet nie drgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jest mi ciężko Tobie powiedzieć na 100% % ponieważ nie ja go podpinalem pod kompa itd. ale z tego co piszesz i tego co się orientuje to jest ten czujnik. ten drugi ma chyba błąd 65.

Tak jak każdy pisze i podpowiada w takiej sytuacji to żeby podmienic na działający i tak sprawdzic ale wiem z własnego doświadczenia że nie zawsze jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą chłopacy na różnych forach to czujniki położenia wałków tylko oryginalne nowe lub używane. Zamienniki albo nie działają wcale albo szybko padają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.