Skocz do zawartości

E92 335i Warszawa WBAWB71047P028488


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

uprzejma prośba o ocenę auta. Auto pochodzi z polskiego salonu ale po rozkodowaniu VIN wychodzi język niemiecki. Czy to możliwe?

 

czy można sprawdzić historię serwisową?

 

link do ogłoszenia - > http://otomoto.pl/bmw-335-i-salon-pl-automat-bezwypad-C32851482.html

 

rozkodowane wyposażenie :

 

S1CAA Dummy-SALAPA

 

S205A Automatyczna skrzynia biegów

 

S403A Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

 

S428A Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

 

S431A Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

 

S481A Fotel sportowy

 

S544A Dynamiczna regulacja prędkości

 

S563A Lusterko do makijażu, podświetl.

 

S8SPA Sterowanie COP

 

S459A Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

 

S520A Lampa przeciwmgłowa

 

S521A Czujnik deszczu

 

S522A Światło ksenonowe

 

S704A M Podwozie sportowe

 

S255A Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

 

S494A Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

 

S502A Spryskiwacze reflektorów

 

S302A Instalacja alarmowa

 

S249A Wielofunkcyjność dla kierownicy

 

S423A Dywaniki podłogowe Velours

 

S464A Worek na narty

 

S863A Spis dealerów, Europa

S879A Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki

 

S548A Licznik kilometrów

 

S493A Zespół schowków

 

S663A Radio BMW Professional CD

S851A Wersja językowa, niemiecki

 

S4ACA Wer. dr. szlach. topolowy rys. słojów

 

S507A Park Distance Control z tyłu (PDC)

 

S877A Brak obsługi krzyżowej

 

S4AEA Podłokietnik przedni, przesuwany

 

P7RSA Pakiet Comfort

 

S2KEA BMW light alloy wheel, V-spoke 188 [Aluminiowe obręcze BMW wzór 188]

 

S993A model year code in VIN (MODEL YEAR CODE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja językowa jest jak najbardziej ok bo w tym roczniku nie było wersji językowej Polskiej.

Jak dla mnie to brak nawi w takim aucie to duży minus.

poza tym podpadają mi takie zdjęcia które są robione na tle jakiegoś salonu. Dla mnie pachnie to krętactwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szukam z mpakiem i navi ale biorąc pod uwagę rynek tych aut to brak navi jest do przełknięcia( polski salon i serwisowany) choć wygląda 80 % gorzej w środku niż wersje z navi :(

 

Zdjęcia na tle salonu gdyż ten salon sprzedaje to auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze moja bede sprzedawał ale w lato ma nawi :cool2:

Bez nawi bym nawet sie. Tym nie interesował

Logic 7

Biegi przy kierownicy .

Itp itd

KS serwis.120 tkm.

Wersja DE nie żaden jankes czy makaron :nienie:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to auto, ale tak dość pobieżnie. Któryś błotnik z tyłu był malowany, jakaś przecierka (ale to przez telefon się dowiedziałem), po uruchomieniu piszczał jakiś pasek w silniku, ma zmieniony wydech (ale nie wiem czy końcówki czy cały, w każdym razie jest głośniejszy). Lekkie wytarcie na boczku fotela kierowcy (widać na zdjęciu), na tej rączce plastikowej do zamykania drzwi od środka były odpryski, z tyłu na plastiku między siedzeniami też. Przy takim przebiegu oczekiwałbym trochę ładniejszego stanu wnętrza (chociaż widziałem gorsze), no ale to są detale do ogarnięcia pewnie niedużym kosztem. W każdym razie nie urzekło mnie to auto (brak nawigacji, po obejrzeniu czerwonego środka beżowy też już nie robi takiego wrażenia), więc nawet nie robiłem jakichś dokładniejszych oględzin. Chociaż jeżeli zależy Ci na szybkim zakupie, to biorąc pod uwagę to, co jest w tej chwili na allegro możliwe, że warto zainteresować się tym egzemplarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to żeby auto było w dobrym stanie...Jak auto jest w przyzwoitym stanie to brak navi to żaden minus biorąc pod uwagę nasz rynek.

 

Nie rozumiem za bardzo takiego podejścia, że brak navi może dyskfalifikować auto. Z Navi czy bez ktoś za to auto zapłacił grubą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analogicznie - goła zdrowa e60 530d z manualną klimą, tyle kasy ktoś wybulił i zabrakło na klimę.

Skreśla samochód ? Moim zdaniem tak.

Navi była kiedyś mniej popularna niż dziś, nawet nie chodzi o samą navi - do przeżycia jest jak jest mała, ale jej całkowity brak na pulpicie - średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu brak wbudowanej nawi skreśla samochód, serio. Czy bez niej nie da się żyć i jeździć? Poza tym moim zdaniem przenośne nawi są znacznie lepsze niż te wbudowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, są oczywiście dużo lepsze, ale jak pisałem sama navi w e9x e6x to nie wszystko, często idzie za tym rozbudowane audio i inne opcje dodatkowe, choć dla mnie głównie chodzi o wspomniany logic, który mając nawet małe navi można przerobić.

Nawet, jak zauważono w tym dziale, wielu sprzedawców, handlarzy całe pulpity/deski zmienia żeby uatrakcyjnić samochód i podnieść cenę.

Coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no rzeczywiście, o audio nie pomyślałem. W nowszych modelach to rzeczywiście jest argument, który ciężko podważyć.

 

Natomiast mam takie wrażenie, że dużo osób szuka samochodów z nawi, nawet tych starszych pokoleń jak e46, tylko po to, żeby było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie kupil bym żadnego e90. Itp. Bez nawi bo to auto w środku wyglada fatalnie,

Po drugie mamy tam wspaniały ekran mowie o profesionalu ,gdzie mamy dużo fajnych informacji

Kupowanie e90 bez nawi to nieporozumienie ale ci co nie chcą dużo wydać na auto kupują bez a pózniej piszą bzdety ze jej nie potrzebują :cool2:

 

W nowych bmw duży ekran to podstawa :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie w e92 chodzi głównie o zupełnie inny wygląd oraz dodatkowe opcje jakie daje ekran. Navi może użyje raz albo dwa ale jak wspomniałem, chodzi głównie o wygląd. Tak wiem, kupując używane auto pierwszym punktem na liście kontrolnej powinien być stan ( przebieg +książka, bezwypadkowość itd) ale niestety są pewne wymagania :P

szukam 335i od ok 7 miesięcy jako auto weekendowe i nic nie mogę znaleść ciekawego w PL. Dziś pojawiła się nowa aukcja z dość dziwną historią ale o tym zaraz w nowym wątku ( czekam na VIN). pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to auto, ale tak dość pobieżnie. Któryś błotnik z tyłu był malowany, jakaś przecierka (ale to przez telefon się dowiedziałem), po uruchomieniu piszczał jakiś pasek w silniku, ma zmieniony wydech (ale nie wiem czy końcówki czy cały, w każdym razie jest głośniejszy). Lekkie wytarcie na boczku fotela kierowcy (widać na zdjęciu), na tej rączce plastikowej do zamykania drzwi od środka były odpryski, z tyłu na plastiku między siedzeniami też. Przy takim przebiegu oczekiwałbym trochę ładniejszego stanu wnętrza (chociaż widziałem gorsze), no ale to są detale do ogarnięcia pewnie niedużym kosztem. W każdym razie nie urzekło mnie to auto (brak nawigacji, po obejrzeniu czerwonego środka beżowy też już nie robi takiego wrażenia), więc nawet nie robiłem jakichś dokładniejszych oględzin. Chociaż jeżeli zależy Ci na szybkim zakupie, to biorąc pod uwagę to, co jest w tej chwili na allegro możliwe, że warto zainteresować się tym egzemplarzem.

To biale xi tez ogladales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Manual - to u mnie już odpada (więc też tak pobieżnie obejrzałem), też niestety brak navi, ale czerwone skóry więc środek bardzo mi się podobał, jakieś tam ślady użytkowania były, wiadomo, ale całkiem ładnie utrzymany. Z zewnątrz m-pak dokładany, tylne światłą chyba też zmienione, ale podobno w ASO i są faktury. Koleś z komisu powiedział, że malowany trochę (chyba tylne boki, ale już nie pamiętam dokładnie), z przedniego słupka po stronie pasażera odchodził klar (czy jak to się nazywa, ta bezbarwna warstwa lakieru), więc tam też chyba coś malowane było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A ja kupiłem to auto i jestem zadowolony. Co prawda pompa wody do wymiany (od razu z termostatem) ale to bolączka tych aut, więc byłem na to przygotowany. Brak navi jakoś mi szczególnie nie przeszkadza, wiadomo dobrze by mieć, jednak jeśli chodzi o ten model, nie było to dla mnie priorytetem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.