Skocz do zawartości

E46 320D Kępno VIN WBAAS71040FY22820


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję ładnej i zadbanej E46 320D. Na ogłoszeniach rzucił mi się w oczy ten egzemplarz: http://otomoto.pl/bmw-320-150km-skora-6-bieg-oplacony-C32910782.html

Samochód stoi w Kępnie woj. Wielkopolskie a ja natomiast mieszkam w Suwałkach więc nie mam zbytnio jak podjechać i sprawdzić tego samochodu dokładnie. Pozostaje mi tylko tel. Jak widać cena całkiem niezła, tym bardziej iż auto już po opłatach i zbytnio nie widać żadnych ubytków na nim. Może ktoś rozkodować VIN i o ile to możliwe wyrazić swoje zdanie o nim lub podjechać do kolesia i obejrzeć?

Budżet jakim dysponuję to do 20 tys. i chciałbym za to kupić co najmniej 2002 r w podobnym jak tu wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polift, 2003, niby 138k km, po opłatach i z zarobkiem handlarza za 17k - promocja świąteczna, nic tylko brać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne macie tu wypowiedzi.Co do licznika to fakt,że mało,ale cena wcale nie jest taka mała.Ja rok temu swoje e46 z tego samego rocznika doinwestowane z atrakcyjnym wyglądem sprzedałem za 15 tys po 5 latach bezawaryjności.Mialem dokladnie dwa telefony z czego pierwszy kupil.Tak,ze to zadna promocja swiąteczna jak ktoś tu napisał.Myśle ze przebita jest ze 4 tys na tym aucie albo i lepiej.

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne macie tu wypowiedzi.Co do licznika to fakt,że mało,ale cena wcale nie jest taka mała.Ja rok temu swoje e46 z tego samego rocznika doinwestowane z atrakcyjnym wyglądem sprzedałem za 15 tys po 5 latach bezawaryjności.Mialem dokladnie dwa telefony z czego pierwszy kupil.Tak,ze to zadna promocja swiąteczna jak ktoś tu napisał.Myśle ze przebita jest ze 4 tys na tym aucie albo i lepiej.

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

A wiesz jakie są ceny z takim przebiegiem, tylko rzeczywiście autentycznym? Nie wiesz, bo byś nic nie pisał. Co rusz odzywa się ktoś na zasadzie bo ja...... Na temat trzeba patrzyć w szerszym horyzoncie co się dzieje na naszym rynku, a nie na podstawie jednostkowych przypadków, które niewątpliwie się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.