Skocz do zawartości

BMW e36 VIN WBACA01040AC31020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych zapaleńców,

 

oglądałem wczoraj piękną BMW z ogłoszenia: http://tablica.pl/oferta/bmw-318-62tys-km-only-one-very-rare-1995-CID5-ID5wqxP.html#bb65943ea8

Zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Nie jestem jednak specjalistą tej marki i chciałbym poznać opinie fachowców siedzących w temacie dotyczącą stanu tego pojazdu.

 

Udało mi się znaleźć to: http://www.bmwarchive.org/vin/ac31020.pdf

Co nie odbiega od stanu faktycznego.

 

Czy istnieje cień szansy że 20 letni samochód ma przejechane 65000km? Wpisy w książce serwisowej mnie nie przekonują.

Może ktoś oglądał samochód i podzieli się wrażeniami?

 

Cena też wydaje mi się trochę z kosmosu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieją takie przebiegi ale takie auto nigdy do nas nie trafi bo cena jest minimum !!!!!! Razy 2

 

Widziałem e39 w serwisie bmw bez skór itp miało 98 tys km kosztowało 12 tys euro .

 

Druga sprawa nowe auto z niskim przebiegiem trafia do polski tylko po wypadku i to niemałym zeby sie to opłacało a ci którzy kupują drogie auta na zachodzie nie sprżedajacich po roku tylko jeżdżą po 5-8 lat .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Zenek. Kiedy wreszcie niektórzy uświadomią sobie, że przebieg auta w większości kształtuje cenę auta na zachodzie. Samochody z młodszych roczników z dużym przebiegiem są nie raz dużo tańsze niż starsze z niewielkim przelotem, oczywiście bezwypadkowe i w pełni sprawne technicznie. Moc posiadania powoduje głupie według mnie określenia typu- przebieg nieważny, bo przebiegiem się nie jezdzi, oraz nieważne jak rozbity, ważne jak zrobiony :mad2: Pogratulować niektórym toku rozumowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje cień szansy że 20 letni samochód ma przejechane 65000km?

 

Istnieje. Sam kiedyś miałem 12 letnią Toyotę z przebiegiem 85tys.km którą sam sprowadziłem z udokumentowanym przebiegiem, znajomy mój ma Skodę Fabię z 2002 roku z przebiegiem 20 tys.km ! ! ! Mam jeszcze kilka innych przykładów ale tutaj przecież nikt w nie nie uwierzy :mrgreen:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzy nie wierzy ,cena ! widziałem opla. vectre z przebiegiem 48000 km niepametanpm rocznika ale ta stara chyba 1vectra 96 rok kosztowała 4500 euro .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście stawiałbym na mocny crash powyższego modelu przed 10-12 laty. Tylko wtedy zapewne od razu trafiłby do Polski. Właściciel zachwycał się drobiazgami w postaci oryginalnej apteczki i zastawu narzędzi w równie dobrym stanie co cały samochód.

Podobno zmieniony był lewy przedni błotnik (założony w identycznym kolorze). Na tylnym lewym widać ciemniejszy odcień.

Ciekaw jestem jednak opinii osób oglądających auto na żywo.

Podkreślam, że na mnie zrobiło dobre wrażenie, zarówno stan blach jak i wnętrza wzbudza zaufanie.

Jednak to co mnie odstrasza to umyta częściowo komora silnika. Wolałbym znaleźć pod maską pajęczyny niż plak.

P.s.:

Szpary na masce nierówne, więc coś było/

Problem ze szparami został rozwiązany :o

http://tablica.pl/oferta/bmw-318-62tys-km-only-one-very-rare-1995-CID5-ID4UwTn.html#27a72402bc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje cień szansy że 20 letni samochód ma przejechane 65000km?

 

Istnieje. Sam kiedyś miałem 12 letnią Toyotę z przebiegiem 85tys.km którą sam sprowadziłem z udokumentowanym przebiegiem, znajomy mój ma Skodę Fabię z 2002 roku z przebiegiem 20 tys.km ! ! ! Mam jeszcze kilka innych przykładów ale tutaj przecież nikt w nie nie uwierzy :mrgreen:

Owszem są takie przypadki, nie często ale się zdarzają, ale jeszcze raz powtórzę (Zenek też to podkreślał) Za takie auto trzeba zapłacić za granicą odpowiednią kwotę, tak jak napisałem bezwypadkowy. A kurat w tym przedstawionym przypadku to jednak kuriozum. Ile robił rocznie? Policz sobie bo mi się nawet nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 k, na miesiąc :mrgreen: Takiecauto do jakiegoś dobrego serwisu prywatnego bmw i sprawdź przebiegiem sie nie sugeruj nawet zaklej taśma licznik ważne zeby auto było super bo 2011 niemającymi takich przebiegow.

 

Ale ten automat to dla mniecporazka w takim aucie .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to gdybanie, sprawdzić wpisy w ASO i po problemie. Stawiam na to że auto miało stłuczkę/wypadek czego nie opłacało się robić niemcowi i tyle..
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno podejrzenie co tej komory silnika. Mam e36 w kolorze niebieskim i u mnie pod maską kielichy są w kolorze nadwozia ale są matowe i tak mi kiedyś mówił pewien kolega ( nie do końca wiem czy jest to prawdą ) że auto wyjeżdżające z fabryki ma matowe kielichy i ogólnie lakier w komorze silnika jest matowy a jeśli się lakiernik robiący to auto nie do końca zna to pomaluje tak jak jest na zewnątrz. Tutaj o ile dobrze widzę kielichy się świecą więc może był trzepnięty. Jeśli źle pisze to wyprowadźcie mnie z błędu :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

podepne sie do tematu bo widzę, że każdy ma z tym problem jak to możliwe, że auto ma taki przebieg ??

podziele się dokumentami które otrzymałem od sprzedającego.

Może to prawda, może nie.

ale większości niedowiarków takich jak ja i typu

 

To mamy rekord wszechczasów :mrgreen: Nawet do kościoła na przeciwko wyszłoby więcej :D

 

Podpicował sztrucla, licznik cofnął na 65 000 i probuje jelenia złapać. Niemiec kupil bmw w automacie, zeby stało na podjezdzie. Szpary na masce nierówne, więc coś było/

 

a jednak to prawda

dostałem skany takiego dokumentu

http://pokazywarka.pl/a6d5sk/

jest na nim data 24.05.2012, godzina 10:54 , przebieg samochodu 58 735

VIN WBACA01040AC31020

potwierdzenie że przeszedł Tuv

 

mało tego samochód tak jak napisał

Osobiście stawiałbym na mocny crash powyższego modelu przed 10-12 laty. Tylko wtedy zapewne od razu trafiłby do Polski. Właściciel zachwycał się drobiazgami w postaci oryginalnej apteczki i zastawu narzędzi w równie dobrym stanie co cały samochód.

Podobno zmieniony był lewy przedni błotnik (założony w identycznym kolorze). Na tylnym lewym widać ciemniejszy odcień.

Ciekaw jestem jednak opinii osób oglądających auto na żywo.

Podkreślam, że na mnie zrobiło dobre wrażenie, zarówno stan blach jak i wnętrza wzbudza zaufanie.

Jednak to co mnie odstrasza to umyta częściowo komora silnika. Wolałbym znaleźć pod maską pajęczyny niż plak.

P.s.:

Szpary na masce nierówne, więc coś było/

Problem ze szparami został rozwiązany :o

http://tablica.pl/oferta/bmw-318-62tys-km-only-one-very-rare-1995-CID5-ID4UwTn.html#27a72402bc

Pajęczyny ?? przecież auto ma TUV

 

Miał uszkodzony błotnik a wyglądało to tak

Zdjęcia

 

a jeżeli chodzi o kwote za która został samochód kupiony

 

Istnieją takie przebiegi ale takie auto nigdy do nas nie trafi bo cena jest minimum !!!!!! Razy 2

 

Widziałem e39 w serwisie bmw bez skór itp miało 98 tys km kosztowało 12 tys euro .

 

Druga sprawa nowe auto z niskim przebiegiem trafia do polski tylko po wypadku i to niemałym zeby sie to opłacało a ci którzy kupują drogie auta na zachodzie nie sprżedajacich po roku tylko jeżdżą po 5-8 lat .

 

otrzymałem takie coś, chyba po prostu gość wymięka dlatego robi takie rzeczy że posłał mi to

Zdjęcia

1800Euro to dużo ?? chyba każdy ma kalkulator i potrafi liczyć

w ogłoszeniu jest napisane 316i ale to podobno był błąd tego co to sprzedawał

auto jest 318i i po Vinie tez tak wychodzi

jak widać auto cieżko sprzedać z prawdziwym przebiegiem

wszyscy wolą z przekręconym licznikiem o 100 000 albo 200 000 wymienioną gałką zmiany biegów na nowo obszytą kierownicą

a porządne auto stoi

nie wiem czy warto w to wierzyć czy nie ale auto wygląda naprawdę dobrze,

powinno być droższe i było bo przecież na początku kosztowało 10 000zł i dalej się sprzedaje

 

na tych kołach wygląda sto razy lepiej

szkoda, że nie są do auta w gratisie

gdybym nie miał swojej Bimy to sam bym to kupił

http://otomoto.pl/bmw-318-62tys-km-only-one-very-rare-C32119672.html

 

Dobra baza kompletne nie poniszczone uszczelki nie potargane dobry materiał na auto jako trzecie w rodzinie

Mam dostęp do większej ilości zdjęć jakby kogoś interesowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.