Skocz do zawartości

BMW 323 Coupe Shadow linę EZ70670


Rekomendowane odpowiedzi

Składanie Dane pojazdu

Art.

Wartość

Numer podwozia WBABM31090EZ70670

Kod typu BM31

Typ 323CI (EUR)

Typoszereg E E46 (2)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.50

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT)

Data prod. 2000-03-02

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S256A SPORT-/MF-LENKRAD/GESCHW.REGELUNG Kierownica sport./MFL/regul. prędk.

S279A LM RAEDER/STERNSPEICHE 45 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 45

S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

 

 

Swoją drogą, to zdjęcia tak zrobił żeby nic nie było widać :norty:

Moje bmw moje zasady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakieś półtorej roku temu miałem pytać, Zenku, dlaczego nie robisz zdjęć spod maski, dokładniejszych zdjęć poszczególnych elementów jak fotel czy kierownica, czy chociaż rzutów auta prosto na przód, bok, tył, które pzowalają ogarnąć całość? ;> To bez złośliwości, po prostu nie wiem czemu tak doświadczony użytkownik szczególnie tego działu przedzakupowego nie robi wzorcowych ogłoszeń? ;p

 

A, zapomniałbym, ta gałka zmiany biegów niesamowicie psuje całość, wymieniłbym sprzedając takie auto ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gałka jest 2razy droższa niż ta zwykła ,Niemiec sobie wsadzil z e90 jak sie domyślam ja zawsze zostawiam jak było

Kiedyś miałem licznik w 330i na320 km/h NIEPAMIETAM z jakiej firmy ale radzili mi żebym go wyjął i sprzedał na allegro za1000 zł bo tyle jest wart ja jednak zostawiłem go i cieszył oko właściciela z Krakowa :cool2:

 

Zawsze robię takie same zdjecia jak tu w ogłoszeniu nie jestem maniakiem 50 zdjeć

 

Auta sie sprzedają z takich zdjec a ze tu trafiło moje auto to znaczy ze cena jest za niska :mrgreen:

 

Auto zostało przywiezione razem z ta srebrna coupe z bordo fotelami z jędrnego serwisu

 

Co moge powiedzieć to ze spod maski nic nie zobaczysz bo zawsze mam tam tak samo nie mylne silników raz sa zakurzone raz czyste zależy kiedy miała miejsce ostatnia wizyta w warsztacie

To auto akurat jako jedno z nilicznych wróciło na kołach bo 99 % wraca na lawecie wtedy koszty sa mniejsze .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mam ochotę drążyć temat, dlaczego tak :D Nie mówię o 50 zdjęciach, szkoda czasu, ale z tych 9 aż 8 to artystyczne ujęcia, 6 z nich można spokojnie zastąpić wnętrzem, komorą silnika, pięknym rzutem z boku i przodu, by każdy mógł porównać sobie szczeliny - od razu wyglądałoby to bardziej zachęcająco, taki sygnał, że nie ma nic do ukrycia ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemartw sie o szczeliny :mrgreen: sa ok moje zdjecia vardzo podobają sie kupującym a dodam jeszcze ze dwa auta po lifcie 330i poszły tu na forum bez zdjec i pieknecdziewczyny przyjechały z vardzo daleka i kupiły oczywiscie by przy nich gościu ktory naprawdę sie zna na bmw :cool2:

 

A druga tez poszła z udziałem kolegi ktory ma duże pojęcie jak powinna wyglądać e46

 

Co do tej to cena jak przynajmniej dla mnie nie jest wysoka bo uwierzmi cieżko cos tam kupic zeby to tu sprzedać i ścigać sie z tymi trupami za 15 tys zł czy18

 

Policz sobie tylko 3 tys euro to masz prawie 13 tys zł do tego dolicz transport i akcyzę z TLUMACZENIAMI to kolejne 4 tys to bez żadnej naprawy masz 17 tys zł a gdzie podatek i VAT od sprzedaży? I kup ładna coupe za3 tys euro to naprawdę musisz mieć dobre układy i brać po 2-3 auta naraz .wiec szału nie ma te do których naprWde nie mas sie co przyczepić. To 5 tys euro i na80% maja tez cos kiedyś malowane.

Nie mowie tu o 328/325czy 330ci

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he moze nie artysta ale tak robię od paru lat zdjecia i jest ok podziwiam tych ludzi co dają 50 zdjec auta a przebieg kręcony :duh:

 

Nie mam idealnych aut bo takich nie da sie przywieźć ,nikt za to nie zapłaci ale sa to auta od normalnych Niemców a Nie od doktorów babci czy dziadków z wermachtu .

 

Zawsze jak ktos do mnie dzwoni proponuje mu zobaczyć niemieckie strony internetowe zeby zapoznał sie z cenami i przebiegami bo jak sie naogląda allegro to zglupieje :cool2:

 

Przez ostatnie dwa tygodnie mam jakiegoś pecha bo przyjeżdżają sami klienci z bliska tzn maja do mnie10 kilometrów i chyba kiedyś wydam książkę :mrgreen: bedzie to hit :mrgreen: naprawdę ręce opadają co oni gadają a wcale nie cha kupic

Np,

Po 2 h rozmowy ,wie pan ja sie musze przespać czy tylni napęd mi pasuje bo zawsze jeździłem przednim vw :mad2:

Ja bym chciał pojeździć tak z1,2h po a4 i wypróbować jak to auto jezdzi tak dłużej :mad2:

Po1h rozmowy Podoba mi sie ale musze żonę przekonać bo ona chce astre kombi :mad2:

Po 2 h i jeździe próbnej wie pan jak sprzedam Insignie ktora mi sie non stop psuje to zadzwonie :mad2:

Wie pan auto super ale mam jeszcze oc do konca czerwca i nie mam ciśnienia :mad2:

Auto super ale mamy jeszcze do zobaczenia coupe 330ci. Po lifcie w Pszczynie za24 tys zł :mad2:

Fajne auto ale jedziemy zobaczyć jeszcze mercedesa a potem hyundaia coupe :mad2:

Tego jest dużo ale sa klienci z bliska którzy naprawdę chcą kupic i rozmowa jest naprawdę konkretna ale niestety ostatnie 2 tyg chyba wyjechali na wczasy :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dwa tygodnie mam jakiegoś pecha bo przyjeżdżają sami klienci z bliska tzn maja do mnie10 kilometrów i chyba kiedyś wydam książkę :mrgreen: bedzie to hit :mrgreen: naprawdę ręce opadają co oni gadają a wcale nie cha kupic

Np,

Po 2 h rozmowy ,wie pan ja sie musze przespać czy tylni napęd mi pasuje bo zawsze jeździłem przednim vw :mad2:

Ja bym chciał pojeździć tak z1,2h po a4 i wypróbować jak to auto jezdzi tak dłużej :mad2:

Po1h rozmowy Podoba mi sie ale musze żonę przekonać bo ona chce astre kombi :mad2:

Po 2 h i jeździe próbnej wie pan jak sprzedam Insignie ktora mi sie non stop psuje to zadzwonie :mad2:

Wie pan auto super ale mam jeszcze oc do konca czerwca i nie mam ciśnienia :mad2:

Auto super ale mamy jeszcze do zobaczenia coupe 330ci. Po lifcie w Pszczynie za24 tys zł :mad2:

Fajne auto ale jedziemy zobaczyć jeszcze mercedesa a potem hyundaia coupe :mad2:

 

Dobre, dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze ci którzy u mnie kupują wcześniej oglądali średnio po 15 aut :duh: to jakaś masakra co za szroty musza byc ze trzeba szukać i szukać a powtarzam ja tez nie mam perelek :mrgreen: lalki jak to jedni nazywają :mrgreen: mam zwykle auta z oryginalnymi przebiegami ,czestvmialy kiedyś cos malowane ale widocznie sa to auta do wzięcia wcporowbnaniu z tymi co oni wcześniej oglądali .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie lubię słowa handlarz bo kojarzy sie złe .

Moja zasada jest taka :cool2: dwie strony musza byc zadowolone inaczej du pa .

Każdy moze przywieźć miernik komputer i blacharza czy lakiernika ja sprzedaje używane- auta nie trupy.

I nievmusimy kręcić liczników czekam na klienta ktory wie ile bmw moze. Zrobic km zgodzę sie ze najlepiej mieć 100 tys w13 letnim aucie ale za to trzeba zapłacić o wielewiele wiecej.

 

Aha i dodam jeszcze jak ktos dzwoni i pyta o lakier mowie wtedy ze60-70 % aut miało cos napewno malowane inaczej nie ma szans cos sprowadzić .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ja orzynajmniej mam numer telefonu od 6 lat ten sam a nie co auto inny :mrgreen:

Ostatnie moje auta poszły do klubu bmw na Śląsku były to 330i i 330ci mysle ze klienci zadowoleni :cool2:

Niestety sprzedaż była by łatwiejsza zeby nie niskie ceny kreconych aut.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie ze jestes zadowolony :cool2: mówiłem ze jak ktos normalny do mnie przyjedzie to kupuje auto :mrgreen:

 

Nie mam igiełek perełek i innych wynalazków ,staram sie mieć auta zadbane i takie sprzedaje od lat :cool2:

 

Żaby było smiesznie 2 innych klientów z tego forum miało przyjechać po tobie i niestety nie zdążyli ,kto pierwszy ten lepszy.

 

Pozdrawiam.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.